Fly4free.pl

Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2581 PLN
Oferta nieaktualna
Kuala Lumpur chińska świątynia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nokuro / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W najlepszym możliwym okresie wybierz się na wycieczkę do Azji Południowo-Wschodniej. Spędź kilka dni na eksploracji stolicy Malezji, a następnie rusz na Langkawi, Penang lub Borneo! Gwarantuję ci, że wrócisz zachwycony.

Do Kuala Lumpur udasz się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina okresie styczeń-marzec przyszłego roku. Chętnie spędzisz zimową przerwę w nauce w Azji? W takim razie zapoznaj się terminami ferii w poszczególnych województwach.

W obie strony polecisz linią British Airways z wygodnymi przesiadkami w Londynie. W cenie zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty.

Termin podróży: styczeń – marzec 2025 r.
Linia lotnicza: American Airlines, British Airways
Bagaż: podręczny (55x35x25 cm) + przedmiot osobisty (40x30x15 cm)

Hotel od 77 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Malezji proponuję ci noclegi w 4* hotelu Trion Kuala Lumpur by Five Senses. Na miejscu zapewniony będziesz miał dostęp do odkrytego basenu oraz sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Możesz także zatrzymać się w 4* hotelu Ibis Kuala Lumpur City Centre z odkrytym basenem na dachu. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt w 4* kompleksie DeFace Platinum Kuala Lumpur. Także tutaj na dachu mieście się odkryty basen, z którego rozpościera się panoramiczny widok na miasto.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Chętnie zobaczysz coś więcej niż Kuala Lumpur? W takim razie zadbaj o bilety w inne rejony Malezji. Już od 289 PLN możesz udać się na Langkawi, Penang oraz Borneo. To dokąd się wybierzesz, zależy wyłącznie od ciebie.

Przydatne informacje: Malezja
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2253 PLN
  • Liczba ofert339
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. później
  • Walutaringgit (MYR)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Malezji
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »