Fly4free.pl

Liga Mistrzów: AS Roma – Chelsea Londyn za 681 PLN z Warszawy (loty + noclegi + bilet na mecz)

Foto: charnsitr, Shutterstock.com
Przygotowałem dla Was ofertę wyjazdu na mecz najbardziej elitarnych rozgrywek na Starym Kontynencie. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się do włoskiej stolicy na spotkanie pomiędzy AS Romą a mistrzem Anglii - Chelsea Londyn.

Zbudowany na siedmiu wzgórzach Rzym, zwany Wiecznym Miastem, ma bardzo wiele do zaoferowania przyjezdnym. To jedno z najwspanialszych miejsc na turystycznej mapie świata. To kolebka cywilizacji i kultury. To tutaj odnajdziecie jedne z najbardziej znanych na świecie zabytków. Panteon, Schody Hiszpańskie czy Fontanna di Trevi, to tylko niektóre z nich. Ponadto warto przespacerować się na trasie plac Św. Piotra – Koloseum, a po drodze zobaczycie m.in. zamek oraz most Świętego Anioła, budynek Museo Centrale del Risorgimento czy ruiny Forum Romanum.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

  • Rzym z Warszawy (30 października – 2 listopada) za 378.4 PLN/2 osoby (189.2 PLN/osoba)
  • Noclegi w Oly Hotel za 633 PLN/2 osoby (316.5 PLN/osoba)
  • Bilety na mecz AS Roma – Chelsea Londyn za ok. 351.4 PLN/2 osoby (ok. 175.7 PLN/osoba)

SUMA: 1362.8 PLN/2 osoby (681.4 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja przelotu:

Bilety lotnicze w najniższej cenie dostępne są dla pary osób, z których przynajmniej jedna posiada wykupione konto Wizz Discount Club. Pamiętajcie także, że do Rzymu podróżujecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

W Wiecznym Mieście proponuję Wam zatrzymać się w dobrze ocenianym Oly Hotel. Za pobyt dwóch osób w terminie 30 października – 2 listopada zapłacicie 633 PLN.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób:

BILET NA MECZ

Najtańsze wejściówki na spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy AS Romą a Chelsea F.C. dostępne są od 41.4 EUR (ok. 175.7 PLN). Bilet na mecz kupicie na oficjalnej stronie drużyny ze stolicy Włoch.

Kliknij tutaj i kup dwa bilety na mecz >>

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Wincyj takich wrzutek!
macio106, 11 września 2017, 14:05 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »