Fly4free.pl

Leć na mecz Premier League! Aston Villa vs Chelsea od 375 PLN. Loty z Bydgoszczy + bilety na spotkanie

375 PLN
Oferta wyprzedana
stadion Aston Villa
Foto: Bruce Alan Bennett/Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jesteście fanami angielskiego futbolu? Przygotowałem dla miłośników piłki nożnej ciekawą propozycję wyjazdu na mecz Premier League oraz możliwość zwiedzania najciekawszych atrakcji Birmingham.

Pierwszym etapem rezerwacji jest zakup biletów na przeloty do Birmingham, siedziby drużyny Aston Villa. Podróż odbędziecie w terminie 14-17 marca, na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Bilety w podanej przeze mnie cenie możecie nabyć bez konieczności posiadania członkostwa w jakimkolwiek zniżkowym klubie.

Drugim etapem jest zakup wejściówek na Villa Park. Dokonacie tego na klubowej stronie drużyny. Najtańsze wejściówki kupicie już od 34 GBP (171 PLN). Wcześniej jednak musicie przejść proces rejestracji. Spotkanie zaplanowano na dzień waszego przylotu tj. 14 marca o godzinie 17:30.

Uczestnictwo w tym sportowym wydarzeniu to nie będzie jedyna atrakcja, jaka was czeka w trakcie pobytu. W dalszej części tego artykułu zdradzę wam, jakie miejsca i atrakcje Birmingham warto zobaczyć.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Bydgoszczy
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel282 PLN/2 osoby/noc

W Birmingham rekomenduję wam pobyt w hotelu ibis budget Birmingham Centre. Obiekt zlokalizowany jest nieopodal centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Rezerwacja biletu na macz:

Co warto zobaczyć w Birmingham?

W pierwszej kolejności skierujcie swoje kroki do centrum w okolice kościoła St Martin oraz centrum handlowego Selfridges. Ten drugi szczególnie przyciąga wzrok i niewątpliwie należy do punktów rozpoznawczych miasta. Budynek pokryty jest z tysiącem aluminiowych dysków, które robią ogromne wrażenie.

Chcecie poczuć prawdziwy klimat miasta? Proponuję wieczorny spacer po Gas Street. Niegdyś ulica jako pierwsza w okolicy posiadała gazowe oświetlenie, stąd jej nazwa. Odnowione, zadbane kanały wodne z mnóstwem restauracji, barów, klubów wokół są idealnym miejscem spotkań, spacerów, dziś stanowią jedną z największych atrakcji.

Czy wiecie, że to właśnie w Birmingham mieszkał i tworzył najsłynniejszy pisarz J.R.R. Tolkien? W mieście znajduje się Sarehole Mill Museum, gdzie co roku odbywa się zjazd fanów powieści Tolkiena. Największym fanom Władcy Pierścieni z pewnością przypadnie do gustu taka forma rozrywki 🙂 Bilet wstępu do muzeum to wydatek jedynie 6 GBP.

stadion Aston Villa
Foto: UAV 4/Shutterstock
centrum Birmingham
Foto: Mihai-Bogdan Lazar/Shutterstock
Foto: Copycat37/Shutterstock
Przydatne informacje
  • Z lotniska do centrum miasta dojedziecie autobusem lub pociągiem. Bilety kupicie już od kilkunastu złotych.

  • Nie wyobrażam sobie podróży bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności, to jej główne zalety!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi, aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »