Fly4free.pl

Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 3869 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Oleg_P/shutterstock
od
3869 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.07.2023 - 26.07.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę na wypoczynek, ale nie chcesz wcielać się w rolę organizatora wyjazdu? Skorzystaj z oferty biura podróży Coral Travel i w te wakacje wybierz się na Riwierę Turecką. Spędź tydzień w świetnych warunkach i odpocznij bez żadnych zmartwień.

Urlop w Turcji zaplanowany został w terminie 19 – 26 lipca. Do Antalyi polecisz bezpośrednio z Warszawy z wliczonym dużym bagażem rejestrowanym (po jednym na uczestnika). Jeśli zarezerwujesz ofertę do końca marca, możesz liczyć na zaliczkę w wysokości 15%, a do 31 dni przed wyjazdem możesz 1 raz zmienić hotel, termin lub kierunek na inny z oferty LATO 2023 lub odwołać rezerwację do 30 dni przed podróżą, przy koszcie 15% ceny wycieczki.

Na Riwierze Tureckiej spędzisz tydzień w 5* hotelu Kaila Beach, który może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych gości (4/5 na TripAdvisor). Prywatna plaża znajduje się bezpośrednio przy kompleksie. Na miejscu skorzystasz z basenu zewnętrznego i wewnętrznego, zjeżdżalni wodnych, centrum fitness, animacji i sauny. Każdy pokój został nowocześnie urządzony i posiada klimatyzację, zestaw do parzenia kawy/herbaty, TV oraz balkon.

Termin podróży: wakacje
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: Wakacje.pl

Atrakcje 223 PLN/osoba

Będąc na urlopie, wybierz się na wycieczkę! Odwiedź oceanarium i Stare Miasto w Antalyi.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »