Fly4free.pl

Lato na Krecie za 1154 PLN. Loty do Heraklionu z Gdańska + 3* hotel ze śniadaniami

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1154 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierz się na cudowną Kretę w szczycie sezonu urlopowego. Na miejscu znajdziesz piękne plaże (w tym słynną lagunę Balos), zapierające dech w piersiach widoki i pyszna kuchnia.

Na Kretę polecisz bezpośrednio z Gdańska. Czeka cię podróż do Heraklionu w terminie 30 sierpnia – 6 września, realizowana na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air. Bilety w najniższej cenie zarezerwują członkowie Wizz Discount Club, pozostałe osoby zapłacą nieco więcej.

Na Krecie polecam zakwaterowanie w hotelu Gorgona. Kompleks został zlokalizowany blisko plaży. W cenę pobytu zostały wliczone śniadania.

Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 1154 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 660 PLN/2 osoby

Gdańsk – Heraklion – Gdańsk »

Hotel 1647 PLN/2 osoby

W Grecji proponuję pobyt w hotelu Gorgona. Na miejscu skorzystasz z przytulnie urządzonego pokoju z prywatną łazienką i basenem.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 1193 PLN/pobyt

Wypożyczony samochód przyda się, by sprawnie przemieszczać się po wyspie oraz dotrzeć we wszystkie interesujące cię zakątki. Najłatwiej będzie wynająć go tuż po wylądowaniu.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »