Fly4free.pl

Last minute na Kos za 1054 PLN. Czarterowe loty z bagażem z Katowic + 7 noclegów w hotelu

1054 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: moreimages / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę wybrać się do Grecji w dobrej cenie? W takim razie spakuj walizkę i udaj się na malowniczą wyspę Kos. Na miejscu możesz spodziewać się ponad 25 stopni Celsjusza i idealnych warunków do wypoczynku.

Na południe Europy podróżować będziesz z lotniska w Katowicach w terminie 6-13 czerwca. W obie strony polecisz bezpośrednio. W cenie biletu zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz bagaż podręczny.

Na wyspie Kos zatrzymasz się w znakomitym hotelu Athinoula, który mieści się w pobliżu plaży. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróżyczerwiec
Linia lotnicza: Ryanair Sun
Bagaż: rejestrowany + podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 1054 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 798 PLN/2 osoby

Katowice – Kos – Katowice »

Hotel 1310 PLN/2 osoby/tydzień

Na wyspie Kos proponuję ci noclegi w hotelu Athinoula. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. do twojej dyspozycji zostanie oddany basen i komfortowo urządzony pokój.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 714 PLN/tydzień

Zachęcam cię także do wypożyczenia samochodu po przylocie na Kos. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz w różne rejony wyspy.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »