Fly4free.pl

Last minute: 7 dni na Zanzibarze za 2823 PLN. Bezpośrednie loty z Warszawy + noclegi przy plaży ze śniadaniami

2823 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Denis Belitsky / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zanzibar w dobrej cenie? Proszę bardzo! Spakujcie się i jeszcze w tym tygodniu odpocznijcie na wspaniałej wyspie przypraw. Śpieszcie się jednak z rezerwacją, ponieważ cały pakiet dostępny jest za jedyne 2823 PLN!

Do Afryki udacie się w terminie 5-12 października. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy, realizowany na pokładzie wyczarterowanego samolotu linii lotniczej Enter Air.

Na Zanzibarze zatrzymacie się w świetnym hotelu Cholos Banda. Obiekt mieści się tuż przy plaży i oferuje swoim gościom basen zewnętrzny oraz restaurację, która serwuje śniadania wliczone w cenę pobytu.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi w hotelu ze śniadaniami zapłacicie 2823 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1248 PLN/2 osoby/pobyt

Na Zanzibarze polecam wam noclegi w hotelu Cholos Banda. Na miejscu dostępny dla was będzie komfortowo wyposażony pokój z prywatną łazienką. Dodatkowo kompleks posiada odkryty basen i dostęp do WiFi. Obiekt oferuje śniadania wliczone w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 440 PLN/osoba

Blue safari to atrakcja, której nie możecie ominąć będąc na Zanzibarze. Zapiszcie się na zorganizowaną wycieczkę, w czasie której będziecie mieli szansę poznać sekrety podwodnego świata.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »