Fly4free.pl

Larnaka z weekendem za 442 PLN. Loty z Wrocławia i 3 noce w hotelu

442 PLN
Foto: Hert Niks / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie podróżować po Europie? Interesują was krótkie wycieczki – najlepiej, aby swym terminem obejmowały dni wolne od pracy? W takim razie ta oferta jest idealna dla was! Szczegóły znajdziecie w dalszej części tekstu, zapraszam.

Do Larnaki wylecicie w sobotę (19 listopada) z wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika, a do stolicy województwa dolnośląskiego wrócicie we wtorek (21.11). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Apollo Rooms, który znajduje się nieopodal plaży Finikoudes. Z lotniska do centrum miasta dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 19 – 21 listopada
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony i zakwaterowani zapłacicie 442 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Hotel 496 PLN/2 osoby/3 noce

W Larnace rekomenduję wam noclegi w hotelu apartamentowym Apollo Rooms. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 301 PLN/3 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »