Fly4free.pl

Kuba luksusowo za 4116 PLN: Varadero bezpośrednio Dreamlinerem z Katowic + 5* hotel z all inclusive

4116 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Iurii Dzivinskyi / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Propozycja dla spragnionych beztroskiego wypoczynku w ciepłych krajach. Skorzystaj z atrakcyjnej ceny czarterowych przelotów na Karaiby, by w przyszłym tygodniu wygrzewać się na wspaniałych plażach Kuby, tańczyć salsę i pić mojito!

Na Kubę polecisz bezpośrednio w terminie 7 – 14 grudnia. Czeka cię podróż z Katowic do Varadero, realizowana na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner w barwach PLL LOT. W cenę pakietu wliczono bagaż podręczny oraz rejestrowany (nadawany do luku).

Zatrzymaj się w świetnym 5* hotelu Grand Memories Varadero. Będzie stanowił on idealne tło dla udanych wczasów. Położenie tuż przy plaży gwarantuje wspaniały wypoczynek, a wyżywienie w formule all inclusive pozwoli skupić się jedynie na samym relaksie.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: bagaż rejestrowany oraz podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel z all inclusive

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu z wliczonym all inclusive zapłacisz 4116 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 5198 PLN/2 osoby

Katowice – Varadero – Katowice »

Hotel 3033 PLN/2 osoby/pobyt

Klimatyzowane pokoje w 5* hotelu Grand Memories Varadero wyposażono w duże łóżka, część wypoczynkową, telewizor LCD oraz dostęp do WiFi. W cenę pakietu wliczono wyżywienie w formule all inclusive.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 321 PLN/osoba

Marzy ci się niezapomniana przygoda? Zarezerwuj rejs katamaranem na Cayo Blanco i zobacz delfiny!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »