Fly4free.pl

Księżycowe Lanzarote: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2339 PLN (wylot z Warszawy i Katowic)

Oferta wyprzedana
Foto: TUI
od
2339 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
05.03.2022 - 12.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lanzarote będzie świetnym wyborem dla osób, które poza błogim lenistwem chciałyby zobaczyć coś niezwykłego w czasie podróży. Tamtejsze krajobrazy przypominają pustkowia jak z innej planety!

W podróż na Wyspy Kanaryjskie wybierzecie się w terminie 5 – 12 marca. Do wyboru macie wyloty z Warszawy oraz Katowic, a na Lanzarote udacie się bezpośrednio na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air. W cenę biletów wliczono zarówno bagaż podręczny, jak i rejestrowany.

Na Kanarach będziecie zakwaterowani w świetnym 4* hotelu THB Tropical Island Resort. Znajdą tam coś dla siebie podróżni udający się na rodzinne wczasy (np. imponujący kompleks zjeżdżalni), jak również ci szukający spokoju (wydzielone strefy wyłącznie dla osób pełnoletnich). Na miejscu będziecie mogli wybrać się także do strefy spa oraz oczywiście korzystać z atrakcji związanych z wyżywieniem w formule all inclusive.

Termin podróży: marzec
Wylot z: Warszawy lub Katowic
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Choć tym razem czekają was beztroskie wczasy w 4* hotelu z bogatą ofertą all inclusive (obejmującą m.in. śniadania, obiady, kolacje, napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole), grzechem byłoby spędzić cały urlop za bramami resortu – zwłaszcza w tak niezwykłym miejscu, jak Lanzarote.

Lubicie plażowanie i długie spacery? Zatem udajcie się w okolice Playa Francesa, Playa Chica, Playa Flamingo oraz Playa de las Conchas. Wolicie aktywny wypoczynek na lądzie? Koniecznie odwiedźcie parki narodowe Timanfaya oraz El Charco de los Clicos.

Odwiedźcie również niesamowity Jardin de Cactus, gdzie znajdziecie ponad 1000 gatunków kaktusów. Będziecie mogli podziwiać je w specjalnym ogrodzie, który został utworzony w nieczynnym kamieniołomie.

Przydatne informacje
  • Hiszpania zaostrza zasady wjazdu dla Polaków. Aby dostać się do kraju, należy pokazać zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19, zaświadczenie o przechorowaniu koronawirusa (pod warunkiem, że nie minęło więcej niż 180 dni) lub negatywny wynik testu. Akceptowane są zarówno testy PCR (wykonane 72 h przed podróżą) lub antygenowe (48 h przed).
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Hiszpanii przeczytacie tutaj.
  • Dokąd zaszczepieni i ozdrowieńcy mogą podróżować bez obostrzeń? Mamy listę krajów!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »