Fly4free.pl

Królewski weekend: zbiór noclegów w zamkach od 237 PLN/pokój

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nahlik / Shutterstock
od
237 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.10.2022 - 30.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na wyjątkową wycieczkę? W takim razie udajcie się do jednego z najpiękniejszych zamków w Polsce. Poczujcie się niczym król i królowa! Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w wyjątkowych obiektach. Jeśli lubicie oryginalne miejsca, ta oferta jest stworzona dla was!

Na weekendowy wyjazd udać się będziecie mogli w październiku. Dostępnych jest wiele terminów obejmujących termin: sobota-niedziela. Noclegi w tak wyjątkowych obiektach, jakimi są zamki, zaczynają się już od 237 PLN/2 osoby/noc.

Hotel od 237 PLN/noc/2 osoby

3* Zamek w Krasiczynie znajduje się na terenie malowniczego, renesansowo-manierystycznego kompleksu, którego historia sięga XVI wieku. Otoczony wodą i zielonym parkiem, idealnie będzie nadawał się na spokojny wypoczynek z dala od zgiełku miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zamek w Baranowie Sandomierskim to 3* hotel, który wyróżnia się oryginalnymi i bogatymi zdobieniami. W cenę zakwaterowania wliczono darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pobyt w Zamku Czocha będzie prawdziwą podróżą w czasie. Ta XIII-wieczna warownia położona jest na szczycie wzgórza, z którego roztacza się wspaniały widok na jezioro Leśniańskie. To jeden z najpopularniejszych zamków w Polsce.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

3* hotel Zamek Lubliniec to prawdziwa perła Śląska Białego: niegdyś warowna twierdza, o której wzmiankują już XIV-wieczne kroniki, dziś stanowi przepiękny teren rekreacyjny, położony w otoczeniu malowniczego parku.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeżeli macie ochotę na wypoczynek w iście królewskim klimacie, zdecydujcie się na 4* hotel Zamek na Skale. Tamtejsze komnaty pamiętają wciąż władców wypoczywających tam przed wiekami. Otrzymacie również darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Zamek Kliczków Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe to 3* obiekt, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Na miejscu będziecie mogli skorzystać ze strefy spa i basenu. Otrzymacie również bezpłatne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Moszna Zamek to jeden z najpiękniejszych tego typu obiektów w Polsce. Wyposażony w 99 wież oraz aż 365 pomieszczeń, spośród których większość udostępniona została do zwiedzania, malownicze otoczenie kompleksu pałacowego, wspaniały ogród oraz staw – nic dziwnego, że robi on ogromne wrażenie na odwiedzających!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Doba hotelowa standardowo trwa od 15:00 do 11:00.
  • W pobliżu każdego obiektu znajdziecie miejsce parkingowe.
  • Niektóre hotele akceptują zwierzęta domowe, warto jednak wcześniej skontaktować się w tej sprawie.
  • Więcej miejsc noclegowych w wakacje znajdziecie pod tym linkiem.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »