Fly4free.pl

Tydzień na Sint Maarten za 4264 PLN. Loty z Warszawy + noclegi ze śniadaniami

4264 PLN
Foto: Just dance / Shutterstock
Zobaczcie samoloty lądujące nad niezwykłą Maho Beach! Karaiby w "holenderskim" wydaniu przywitają was słońcem, turkusową wodą oraz niezwykłą niderlandzką architekturą w pastelowych kolorach.

Na Sint Maarten udacie się w terminie 9 – 16 października. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Wybrałem dla was noclegi w znakomicie ocenianym pensjonacie Carl’s Unique Inn. Będzie to bardzo dobre miejsce na wypoczynek (w cenę wliczono codzienne śniadania) oraz świetna baza wypadowa do odkrywania uroków wyspy!

Termin podróży: październik
Wylot z: Warszawy
Linie lotnicze: Air France
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat ze śniadaniami

Za loty w obie strony oraz 7 noclegów ze śniadaniami zapłacicie 4264 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2843 PLN/2 osoby/tydzień

Carl’s Unique Inn to utrzymany w pastelowych, karaibskich kolorach pensjonat znajdujący się 5 minut spacerem od najbliższej plaży. Czekają tam na was klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz bezpłatnym WiFi. W cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »