Fly4free.pl

Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
2423 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: BigMike Photos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Dla zdecydowanych! Skorzystaj z atrakcyjnej ceny, by jeszcze w tym tygodniu wyruszyć w niezapomnianą podróż na Karaiby. Na Jamajce czekają piękne plaże, mnóstwo atrakcji dla aktywnych oraz wyluzowana, wyspiarska atmosfera.

Na Jamajkę wybierzesz się w terminie 21 kwietnia – 1(2) maja. Do Montego Bay możesz polecieć z Berlina, Pragi lub Warszawy. Czeka cię podróż Lufthansą i Condorem z przesiadkami we Frankfurcie.

W cenie możesz zabrać bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz rejestrowany (nadawany do luku). Oznacza to, że tym razem nie zabraknie miejsca na spakowanie wszystkich niezbędnych rzeczy oraz przywiezienie pamiątek.

Termin podróży: kwiecień – maj
Linie lotnicze: Lufthasa/Condor
Bagaż: podręczny 55x40x20 cm, rejestrowany 20 kg

Podróż od 2423 PLN

Berlin – Montego Bay – Berlin >>

Praga – Montego Bay – Praga >>

Warszawa – Montego Bay – Warszawa >>

Informacją o tanich biletach podzielił się z nami Lastminuter.pl. Dziękujemy!

Hotel od 209 PLN/pokój

Szukasz propozycji zakwaterowania, które nie zrujnuje twojego budżetu? W Montego Bay zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym pensjonacie Mobay Kotch.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wolisz zatrzymać się bliżej plaży? Kameralny pensjonat Evelin’s On The Beach oferuje dogodną lokalizację, dzięki której spędzisz nad morzem tyle czasu, ile tylko zechcesz.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Cena nie gra roli? Jeśli możesz pozwolić sobie na większy wydatek, zarezerwuj wspaniały 5* Secrets St. James. To miejsce, które wygląda jak wyjęte z katalogów biur podróży.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »