Fly4free.pl

Jesienny city break w Wenecji za 336 PLN. Loty z Poznania + 4* hotel

336 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: Yasonya / Shutterstoc
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na kolejną europejską podróż? Rekomenduję wam skorzystać z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Wenecji. Zobaczcie na własne oczy jej wspaniałe zabytki oraz popłyńcie tramwajem wodnym!

Na wycieczkę do Wenecji polecicie jesienią, w terminie 25 – 28 listopada. Czeka was bezpośredni lot z Poznania, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym 4* Plaza Venice. Hotel znajduje się tuż przy stacji kolejowej w Mestre i będzie bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzania zabytkowego centrum Wenecji.

Termin podróży: 25 – 28 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za 3-dniową wycieczkę zapłacicie 336 PLN/osoba, przy dwóch podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 496 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Plaza Venice wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 128 PLN/dzień

Chcielibyście zwiedzić więcej? Wypożyczcie samochód i ruszajcie, by odkrywać cuda okolicy!

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Historyczne centrum to jedno wielkie muzeum: na każdym kroku spotkacie tam zabytkowe budynki, małe i większe mosty, kanały oraz pałace dawnych książąt i bogatych kupców. Co koniecznie powinno znaleźć się na waszej liście zwiedzania? Moje typy to: Plac Świętego Marka wraz z bazylikąPałac DożówMost Rialto oraz Wielki Kanał.

W mieście funkcjonuje świetnie rozwinięta sieć tramwajów wodnych: dostaniecie się nimi niemal w każdy zakątek miasta, gdzie dopływa woda. To również doskonały środek transportu, by popłynąć na jedną z pobliskich wysp: Burano, Lido lub Murano. Osobiście polecam wam ostatnią z nich, gdzie znajdziecie wiele ciekawie wyglądających ceglanych budynków, kolejne kanały, a także piękne, słynne na całym świecie wyroby ze szkła – od biżuterii, przez ozdoby, aż po przedmioty użytku codziennego.

Foto: Taweep Tang / Shutterstock
Foto: canadastock / Shutterstock
Foto: Mariia Golovianko / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie wnaszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »