Fly4free.pl

Islandia z weekendem za 928 PLN. W cenie loty z Katowic, wynajem auta i noclegi w domku

928 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Krissanapong Wongsawarng : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Islandia to wyjątkowa wyspa. Przez wielu uważana za jedno z najpiękniejszych miejsc na całym świecie. Nic dziwnego – na miejscu możecie podziwiać cudowną, dziewiczą naturę, a przy odrobinie szczęścia będziecie mieć okazję zobaczyć zorzę polarną!

Na Islandię podróżować będziecie w terminie 9-12 grudnia (piątek-poniedziałek) z lotniska w Katowicach. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club – pozostali zapłacą nieco więcej.

Na miejscu zakwaterowani będzie w klimatycznych domkach Farmhouse Lodge, które znajdują się w miejscowości Vik. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego łatwo i wygodnie dostaniecie się wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: domek

Za loty w dwie strony, auto oraz zakwaterowanie zapłacicie 928 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 568 PLN/2 osoby

Katowice – Reykjavik – Katowice »

Hotel 709 PLN/2 osoby/pobyt

Na Islandii rekomenduję wam noclegi w domku Farmhouse Lodge. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z dostępem do WiFi, kuchnią i prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 578 PLN/3 dni

Na Islandii bez auta ani rusz! Uwierzcie na słowo, niełatwo będzie dotrzeć za pomocą komunikacji zbiorowej nawet do najsłynniejszych atrakcji. Z tego względu polecam wam wypożyczyć samochód tuż po wylądowaniu w Keflaviku.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »