Fly4free.pl

Wycieczka do Meksyku: 7 dni na Isla Mujeres za 2898 PLN (loty z Berlina + hotel ze śniadaniami)

2898 PLN
Foto: Andrea De la Parra / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na słoneczny urlop pod palmami? Co powiecie na wyjazd do Meksyku? Tym razem na leżącą u wybrzeży Jukatanu piękną wyspę Isla Mujeres. Nie przegapcie tej okazji, a pod koniec roku będziecie mieli szansę zrobić sobie przyjemną odskocznię od chłodnych temperatur w Europie.

Do Meksyku udacie się w terminie 4 – 11(12) grudnia. Czekają was loty z Berlina do Cancun, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej British Airways. Po drodze zaplanowano przesiadki w Londynie, w czasie których konieczna będzie zmiana lotniska (z Heathrow na Gatwick). Busy łączące lotniska kursują 80 razy dziennie, a czas przejazdu to około godziny (więcej informacji znajdziecie w tym miejscu).

Po wylądowaniu na Jukatanie polecam od razu skierować się na pobliską rajską wysepkę Isla Mujeres. Łatwo dostaniecie się tam promem, a koszt podróży w obie strony to 300 pesos (ok. 15 USD). Tu możecie przeczytać więcej na ten temat.

Wybrałem dla was bardzo dobrze oceniany 3* hotel Villas Coco Resort. Będzie to świetne miejscena relaks w czasie urlopu. Pamiętajcie jednak, że obiekt akceptuje wyłącznie pełnoletnich gości.

Termin podróży: grudzień
Linie lotnicze: British Airways
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w obie strony oraz tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 2898 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 3713 PLN/2 osoby

Berlin – Cancun – Berlin >>

Hotel 2082 PLN/2 osoby/pobyt

W 3* Villas Coco Resort czekają na was klimatyzowane pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do WiFi. W cenę zakwaterowania wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »