Fly4free.pl

Bardzo tanie loty do Tel Awiwu z Lublina za 88 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Saikom, Shutterstock
(Aktualizacja) Świetna cena za bezpośrednie loty do Izraela! Obok tak tanich biletów do Tel Awiwu nie możecie przejść obojętnie. Dostępnych jest sporo terminów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Jerozolima modli się, Hajfa pracuje, a Tel Awiw bawi. Takie powiedzenie możecie często usłyszeć. Czy jest prawdziwe? Przekonajcie się sami. Izrael ma wiele do zaoferowania. Bogata historia, niezwykła architektura, rozpalone słońcem plaże Morza Śródziemnego, Czerwonego i Martwego. Wiele miejsc kultu religijnego. Kupcie tanie bilety i przekonajcie się sami, jak niezwykłym miejscem jest ten kraj położony na Bliskim Wschodzie.

LOTY

Wyloty za 44 PLN:
25, 28 listopada
5, 9, 12 grudnia
9, 13 stycznia

Powroty za 44 PLN:
9, 16, 19, 23, 26, 30 grudnia
6, 13, 23 stycznia

Loty w najniższych cenach dostępne są dla osób posiadających wykupione Wizz Discount Club, pozostali zapłacą więcej. Pamiętajcie także, że lecicie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

O tanich lotach do Izraela poinformował nas Smrodek, dziękujemy.

NOCLEGI

Po zakupie biletów rozejrzyjcie się za zakwaterowaniem w Izraelu. Proponuję Wam zatrzymać się w 3* Blue Sea Marble za 275 PLN/pokój za noc. Obiekt Blue Sea Marble położony jest w sercu Tel Awiwu, w odległości jedynie 100 metrów od plaży. Oferuje on klimatyzowane pokoje oraz bezpłatne śniadanie kontynentalne. Na miejscu zapewniono bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »