Fly4free.pl

HIT! Mega tanie loty do Nowego Jorku z Genewy, Amsterdamu, Madrytu, Mediolanu, Paryża, Londynu, Berlina i Rzymu od 460 PLN!

Oferta nieaktualna
Foto: Albert Pego, Shutterstock
Okazja na zakup promocyjnych biletów do USA.

Tanie loty do Nowego Jorku dostępne są ze Szwajcarii za 460 PLN, z Holandii za 625 PLN, z Hiszpanii za 663 PLN, z Niemiec za 673 PLN, Włoch od 680 PLN, z Francji za 788 PLN oraz Anglii za 802 PLN.

UWAGA!
Tak niska cena może być spowodowana błędem cenowym pośrednika oferującego bilety. Oferta może się utrzymać lub może zostać anulowana. W takim przypadku cała kwota zostanie zwrócona na konto. Wstrzymajcie się z planowaniem podróży aż do całkowitego potwierdzenia biletów.

Ważne!
Obywatelom RP przypominamy o konieczności posiadania wizy zezwalającej na wjazd na teren USA.

Nowy Jork to zapierająca dech w piersiach metropolia. Na jej zwiedzanie warto poświęcić trochę więcej czasu, bo widoki m.in. z Empire State Building, Mostu Brooklińskiego, promu na Staten Island czy z Ground Zero na długo zostaną w waszej pamięci. Po przylocie zakupcie sobie tygodniowy bilet na komunikację miejską, dzięki temu nie wydacie fortuny na przemieszczanie się po mieście.

foto: S.Borisov, Shutterstock

LOTY

Zarezerwuj tanie loty do Nowego Jorku z Genewy:

Zarezerwuj tanie loty do Nowego Jorku z Berlina:

Zarezerwuj tanie loty do Nowego Jorku z Amsterdamu:

Zarezerwuj tanie loty do Nowego Jorku z Madrytu:

Zarezerwuj tanie loty do Nowego Jorku z Rzymu:

Zarezerwuj tanie loty do Nowego Jorku z Mediolanu:

Zarezerwuj tanie loty do Nowego Jorku z Paryża:

Zarezerwuj tanie loty do Nowego Jorku z Londynu:

Zarezerwuj tanie loty do Nowego Jorku z Monachium:

Do USA podróżujecie z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego (nadawany do luku). Po drodze czekają Was przesiadki na lotnisku w Casablance.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
kupione :D
Geelot, 5 października 2017, 13:09 | odpowiedz
Avatar użytkownika
"You have attempted to make a booking through our website. As you may have already noticed, you have not received a booking confirmation from us. This is because the booking unfortunately did not work. But no reason to panic. Our travel specialists will try to complete the booking manually. If so, you will receive a booking confirmation and e-ticket within 24 hours . Should we not be able to register the same flights, we will contact you by telephone. Of course we try to fix everything as quickly as possible and if you leave within 5 days, we will of course take this into account. Sorry for the inconvenience and we hope to have informed you enough for now. You do not need to take action or contact us at this time." :(((
Geelot, 5 października 2017, 13:23 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Bezpośrednio na stronie Royal Air Maroc też były te ceny. Jeszcze przed chwilą można było zarezerwować z Mediolanu, aktualnie błąd chyba naprawiany bo wyszukiwanie nie działa :(
monroe, 5 października 2017, 13:38 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Dlaczego promocje do NYC za 400-500 pln nigdy nie przychodzą w powiadomieniach push w appce? Za to całe inne badziewie przychodzi kilka razy dziennie?
Lorna, 5 października 2017, 14:34 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »