Fly4free.pl

Hiszpańska przygoda: Majorka i Barcelona w jednej podróży z Warszawy za 197 PLN

Majorka
Foto: Nikiforov Alexander, Shutterstock.com
Jedna podróż, a jaka wspaniała przygoda! Skorzystajcie z niskich cen przelotów oraz wynajmu poza wysokim sezonem i wybierzcie się do wspaniałej Hiszpanii.

Największa wyspa Balearów – Majorka, do zaoferowania ma piaszczyste plaże, malownicze zachodnie wybrzeże oraz przylądek Cap de Formentor – miejsce, które musicie zobaczyć. Przejażdżka zabytkowym tramwajem ze stolicy wyspy – Palmy do Soller, dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń.

Fot: VICTOR TORRES, Shutterstock.com
Barcelona jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących miast na świecie. Posiada ogromną liczbę atrakcji, w tym w centrum miasta, które zachowuje swój średniowieczny układ ulic; niektóre wspaniałe architektury modernistycznej, w tym kilku budynków dzieła Gaudiego. Z tych najbardziej popularnych wyróżniają się dzieła: Sagrada Família, Casa Milà i Batlló oraz Park Güell. Dla największych fanów piłki nożnej to świetna okazja, by wybrać się na mecz najpopularniejszej drużyny świata. Przez cały rok panuje tam niemal doskonały klimat, dzięki czemu jest to idealne miejsce, aby wybrać się tam o każdej porze roku. Będąc na miejscu koniecznie spróbujcie hiszpańskiej kuchni.

Fot: Joakim Lloyd Raboff, Shutterstock.com

LOTY

Plan podróży: 

Ryanair | Warszawa (Modlin) 07:20 – Majorka 10:30 | 56 PLN | 12 listopada
Ryanair | Majorka – Barcelona | 3 x dziennie | 22 PLN | 14, 15, 21, 22 listopada
Ryanair | Barcelona 06:20 – Warszawa (Modlin) 09:30 | 119 PLN | 24 listopada

Zarezerwuj loty z Warszawy na Majorkę:

Zarezerwuj loty z Majorki do Barcelony

Zarezerwuj loty z Barcelony do Warszawy

W najniższej cenie podróżujecie z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. Pamiętajcie, że do zakupu biletów nie są potrzebne żadne kluby, a bilety dostępne są dla wszystkich.

Informacją o tanich biletach podzielił się z nami na forum Kashpir. Dziękujemy.

NOCLEGI

Przed wyjazdem nie zapomnijcie o rezewacji zakwaterowania na Majorce:

oraz w Barcelonie:

AUTO

Skorzystajcie z super niskich cen wypożyczenia auta poza sezonem:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »