Fly4free.pl

Tanie loty do Ameryki Środkowej: Gwatemala z Berlina od 1982 PLN

1982 PLN
Jezioro
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Simon Dannhauer/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście miłośnikami dzikiej przyrody? Macie ochotę odkryć prawdziwą perełkę na mapie Ameryki Środkowej? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia lotów do Gwatemali i odkryjcie ten przepiękny kraj. Na miejscu czekają na was cudowne wulkany i interesująca kultura.

Do Gwatemali możecie wybrać się w wielu terminach od stycznia do maja. Podróżować będziecie z lotniska Berlin Brandenburg, a po drodze czekać was będą krótkie przesiadki w Madrycie i Salwadorze lub na terenie USA oraz Niemiec.

W cenę biletów wliczono mały bagaż podręczny. Polecam wam lekturę przygotowanego przez nas poradnika – spakowanie go okaże się łatwiejsze, niż myślicie!

Termin podróży: styczeń -maj
Wyloty z: Berlina
Linia lotnicza: Iberia lub Lufthansa i United
Bagaż: podręczny

Hotel od 450 PLN/2 osoby/noc

Na miejscu proponuje wam noclegi w stolicy państwa, w 4* hotelu Holiday Inn. Do waszej dyspozycji zostanie oddany basen zewnętrzny i taras słoneczny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Potrzebujecie nieco luksusu? W takim razie postawcie na 5* hotel Real Intercontinental, w którym znajdziecie strefę spa, basen i siłownię.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 550 PLN/pobyt

Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie atrakcje w Gwatemali, przyda wam się samochód. Koniecznie wynajmijcie go już na lotnisku!

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »