Fly4free.pl

Groza, tajemnice i… karpie. Poznajcie 13 najbardziej zadziwiających opuszczonych miejsc świata

W niedalekiej przyszłości można będzie tylko o nich opowiadać. Zostaną po nich zdjęcia, filmy i garstka wspomnień. Warto więc się pospieszyć i je odwiedzić zanim znikną.

Jeżeli przepadacie za nieoczywistymi atrakcjami turystycznymi, zachęcamy przede wszystkim do szperania w internecie. To zadziwiające, jak często w pobliżu utartych szlaków trafić można na istne perełki. Niezależnie od tego, czy podróżujemy po Polsce, Europie, czy też przemierzamy najdalsze zakątki świata – zawsze odkryć można coś interesującego. Dziś zaglądamy w trzynaście miejsc, które przyciągają miłośników nietypowej turystyki, ale stają się coraz popularniejszymi atrakcjami i dla tych, którzy zazwyczaj trzymają się ściśle wyznaczonych ścieżek. Gdzie warto zajrzeć? Sami sprawdźcie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Wypadałoby sprawdzić o czym się pisze. Bokor Hill Station dawno jest zamknięte dla turystów. Od paru lat trwa tam remont, który być już się nawet zakończył.
jasio, 4 sierpnia 2015, 19:45 | odpowiedz
brakuje tylko dworca kolejowego w Aleksandrowie Kujawskim...
fff, 5 sierpnia 2015, 8:13 | odpowiedz
Bardzo podoba mi sie artykuł, jest ciekawy.
Adam, 5 sierpnia 2015, 9:53 | odpowiedz
jasioWypadałoby sprawdzić o czym się pisze. Bokor Hill Station dawno jest zamknięte dla turystów. Od paru lat trwa tam remont, który być już się nawet zakończył.
Być może, ale byłam w dużym opuszczonym budynku właśnie tam. Wyglądał nieco inaczej niż na zdjęciu, chyba było to wspomniane kasyno. W 2014, można było wejść, nie pamiętam żadnego remontu.
id, 5 sierpnia 2015, 18:55 | odpowiedz
Nie znam historii powyższego szpitala na obrzeżach Berlina, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że w 1940 był tam wojskowy szpital Rosjan...
janek, 11 grudnia 2015, 20:03 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »