Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Grecji za 432 PLN. Loty z Krakowa do Salonik + 3* hotel

432 PLN
plaza w grecji
Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na wycieczkę do Salonik, gdzie w listopadzie nadal możecie liczyć na 15 stopni Celsjusza i przyjemną, słoneczną pogodę. Zobaczycie wiele historycznych zabytków, przejdziecie się klimatycznymi uliczkami miasta i skosztujecie lokalnej kuchni!

Wasza wycieczka do Grecji rozpocznie się 4 listopada (czwartek) na lotnisku w Krakowie. Do Salonik polecicie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Powrót do Polski zaplanowany jest na 7 listopada (niedziela).

W Salonikach zatrzymacie się w 3* hotelu Urban Donkey. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który położony jest w samym sercu miasta. Do większości atrakcji dojdziecie w maksymalnie kilkanaście minut.

Termin podróży: 4–7 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za wycieczkę do Grecji zapłacicie 432 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Podróż 368 PLN/2 osoby

Kraków – Saloniki – Kraków >>

Hotel 497 PLN/2 osoby

W Salonikach zatrzymajcie się w 3* hotelu Urban Donkey. To obiekt położony w centrum miasta. Goście świetnie go oceniają. Ponadto pokoje są kompleksowo wyposażone. Znajdziecie w nich: TV, wygodne łóżko i darmowe kosmetyki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 78 PLN/2 osoby

Chcecie zwiedzić inne zakątki Półwyspu Chalcydyckiego? Wynajmijcie samochód! Za wynajem Fiata 500 lub podobnego modelu zapłacicie w sumie 78 PLN.

Co warto zobaczyć w Salonikach?

To drugie co do wielkości miasto Grecji, więc nie będziecie narzekać na brak atrakcji. Z pewnością warto odwiedzić liczne muzea: Kultury Bizantyjskiej i Archeologiczne.

W Salonikach polecam przejść się szlakiem starożytnego miasta. Po drodze natkniecie się na łuk triumfalny Galeriusza, Rotundę z wczesnochrześcijańskimi mozaikami oraz Pałac Galeriusza. Miłośnicy kościołów i budowli sakralnych również będą zadowoleni. W mieście znajdziecie między innymi: bazylikę św. Dymitra, Haga Sophia czy kościół Hosios David.

Rekomenduję wam wizytę w Białej Wieży, która jest najczęściej fotografowanym miejscem w Salonikach. Piękny widok na okolicę rozpościera się natomiast z wieży Trygoniusza.

Jeśli chcecie skosztować greckich przysmaków, musicie przyjść na bazar Kapani. Spróbujecie tam prawdziwej fety, oliwek czy chałwy.

Tekst powstał przy wsparciu partnera: Greckiej Organizacji Turystycznej.

Wieża w Salonikach
Foto: Shutterstock
chalkidiki plaza
Foto: Ververidis Vasilis / Shutterstock
zachód słońca
Foto: Heracles Kritikos
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (między 2-9 miesięcy temu).
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »