Fly4free.pl

Góry Opawskie: OW Chrobry z pełnym wyżywieniem od 279 PLN/pokój

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Foto: triverna.pl
od
279 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
11.02.2024 - 24.04.2024
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Opolszczyzna to mniej popularny, ale niezwykle malowniczy region naszego kraju. Zarezerwuj pobyt w komfortowym hotelu, który położony jest w otoczeniu lasu, blisko jeziora.

Najniższą cenę (279 PLN/2 osoby) za noc uzyskasz, decydując się na co najmniej 3-dniowy pobyt.

Dostępne terminy: luty – kwiecień
Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy
Wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje

W cenie otrzymasz noclegi w komfortowo wyposażonym pokoju oraz codzienne śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów. W pakiecie dostaniesz również nielimitowany dostęp do basenu wewnętrznego, ławki jacuzzi oraz sauny suchej.

Zarezerwuj ofertę na stronie Triverna.pl »

Foto: triverna.pl
Foto: triverna.pl
Foto: triverna.pl
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Hotel to głęboki PRL, pokoje  z rozpadającymi meblami, dziurawe, podarte firanki, zasłoną nie zasłaniającą okna w całości, specyficzny zapach, sauna uruchamiana tylko za wcześniejszą rezerwacją, wypraszanie z basenu  ‚jak przyjdzie większa grupa, bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji, tory na kręgielni krzywe. Pracownicy restauracji nie nadążają z obsługą gości ( jest ich za mało) zjawa i herbata do śniadania w ramach pakietu potem płatna do 13,00 . Duża przesada z tym komfortem
Iza Iska, 5 lutego 2024, 21:05 | odpowiedz
Głęboki PRL. Rzadko spotykany w obecnych czasach
Iza Iska, 5 lutego 2024, 21:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »