Fly4free.pl

Czas na Afrykę: Gambia, Senegal, Rwanda, Ghana i Uganda od 1578 PLN z Pragi, Wiednia i Berlina

od 1578 PLN
Foto: eappiah / Shutterstock
Chcielibyście wybrać się na wycieczkę poza utarty szlak i zobaczyć mniej turystyczne miejsca? W takim razie przychodzę do was z idealną propozycją. Udajcie się do Afryki i odkryjcie wspaniałą przyrodę oraz poznajcie ciekawą kulturę.

Do Ghany, Gambii, Rwandy, Ugandy oraz Senegalu będziecie mogli polecieć w terminach pomiędzy październikiem a marcem przyszłego roku. Wyjazd do Afryki w zależności od wybranej opcji rozpoczniecie i zakończycie na lotnisku w Berlinie, Pradze lub Wiedniu. 

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych TAP Air Portugal, Brussels Airlines lub Vueling. Po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Lizbonie, Barcelonie lub Brukseli. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Termin podróży: październik- marzec 2023 r.
Linie lotnicze: TAP Air Portugal, Brussels Airlines lub Vueling
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty

Hotel od 333 PLN/noc/2 osoby

W Ghanie wybrałem dla was zakwaterowanie w 4* hotelu Roots, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum Akry. Na miejscu skorzystacie z basenu zewnętrznego i darmowego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Rwandzie proponuję wam pobyt w 4* hotelu 2000 Downtown. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką, dostępem do WiFi. W cenę zakwaterowania wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »