Fly4free.pl

Tygodniowe all inclusive na Fuerteventurze z Katowic za 2454 PLN

plaża na Fuerteventurze
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Juergen_Wallstabe / Shutterstock
od
2454 PLN/osoba
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
09.01.2023 - 16.01.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zimowe wyjazdy na archipelag Wysp Kanaryjskich cieszą się sporą popularności wśród naszych czytelników. Dlatego z miłą chęcią proponuję ci leniwy wypoczynek na słonecznej Fuerteventurze w tym okresie oraz w wygodnej formule z all inclusive.

Na popularne „Kanary” udasz się z portu lotniczego Katowice-Pyrzowice na początku przyszłego roku (9-16 stycznia). W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.

Na Fuerteventurze zatrzymasz się w 3* hotelu Elba Lucia Sport Suite, który znajduje się w miejscowości Costa de Antigua. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen, taras z leżakami oraz dobrze wyposażone centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mógł korzystać z dostępu do sieci WiFi, ponadto gościom zapewniony bezpłatny transfer (w obie strony) na plaże Caleta de Fuste

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, opieka rezydenta oraz wyżywienie w formule all inclusive.

Termin podróży: 9 – 16 stycznia 2023 r.
Wylot z: Katowic,
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 459 PLN/osoba

Chcesz także coś zobaczyć w trakcie pobytu na wyspie? W takim razie postaw na odkrywanie uroków Fuerteventury z pokładu samochodu terenowego.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »