Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Sty 2016 13:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2012
Posty: 422
niebieski
Witam,

otoz 30 grudnia, mialem miec wylot z lotniska w Tanna (Vanuatu) do Port Villa (Vanuatu) i mialem byc w Port Villa o 13:05 liniami Air Vanuatu, zeby o 15:05 wyleciec z tego samego lotniska liniami Virgin do Australii. Jednak lot z Tanny sie opoznil przez co w Port Villa bylem po godzinie 15 i oczywiscie nie zdazylem na lot liniami Virgin i musialem kupic bilet na kolejny dzien juz z linii air vanuatu.

Czy moge sie spodziewac jakiegos zadoscuczunienia od linii Air Vanuatu? Jeszcze udalo mi sie wynegocjowac chociaz to ze zalatwili mi nocleg na te noc oraz transport z i na lotnisko.

Mam takze ubezpieczenie Planeta Mlodych (najwyzszy pakiet), ale ciezko mi tam cos znalezc w regulaminie czy mozliwe jest uzyskanie jakiegos zadoscuczynienia w takim przypadku.

Bardzo prosze o pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 02 Sty 2016 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
fortuna napisał(a):
Czy moge sie spodziewac jakiegos zadoscuczunienia od linii Air Vanuatu?
Nie robiłbym sobie nadziei...
Pkt. 13.5 z warunków przewozu Air Vanuatu:
Cytuj:
Air Vanuatu is not responsible for you making or failing to make any connecting flights, or for any other consequences of you arriving late at (or being unable to arrive at) your planned destination or connecting airports, regardless of the duration of the delay. Air Vanuatu will not be liable for any such consequences regardless of the reason or cause of such consequences. You acknowledge that you may miss your connecting flight (or arrive at a destination or connecting airport late) for various reasons, including flight delays or diversions caused by, for example, passenger illness, inclement weather, aircraft maintenance requirements, computer failures, crew duty time limitations, and/or other operational or regulatory considerations. If however your connecting flight was booked through Air Vanuatu at the time of booking all flights for your journey, then Air Vanuatu will use reasonable endeavours to re-schedule your connecting flight.
Cały tekst: http://www.airvanuatu.com/home/plan-book/terms-conditions-of-travel.aspx
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
fortuna lubi ten post.
fortuna uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group