Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Sie 2016 09:29 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Ludzie, wazna sprawa: Flixbus zkasowal mi molto kursów przejetych od megabusa po Wloszech na druga polowe sierpnia. No i teraz mam problem, bo oficjalnie twierdza ze mi zmienili a bilety przysla jak szybko to bedzie mozliwe. Ale to nie bedzie (najprawdopodobniej) mozliwe, bo nie dysponuja takimi kursami jakie oferowal Megabus. Tzn. przysla na x przed odjazdem zebym 'z mojej winy' przegapil - u Flixbusa sa inne przystanki, roznica czasami kolosalna (mi znany przyklad: CGN --> Leverkusen) Zmiany beda czasem kolosalne, o kilkanascie godzin z przesiadka w srodku nocy (sugeruje sie wyszukiwarka).
Gdyby chodzilo o jeden kurs, kupil bym bilet na co innego i wyslal im rachunek, ale tu chodzi o kilkanascie kursow - ani jednego z moich MB polaczen nie zachowali po 15.8. - no i nie chce wydac setek euro na trasy ktore juz kupilem, a ktore nie zostana wykonane przez MB/Flixbusa...

Póki co mam jedna zmiane "zatwierdzona". Zamast o polnocy odjezdzam o 5. Napisali ze moge zmienic bilet na standartowych warunkach (anulacja - kod rabatowy - kupno nowego biletu). Pomijajac ze mi to nie pasuje bo nowy bilet bylby juz drozszy, to malo tego patrze w bilet, a tam suma calkowita: 0,00. Czyli zmiana oznaczalaby poprostu kupno nowego biletu.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 11 Sie 2016 19:04 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Wazneee!!!!!!!!!
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group