Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt z Wizzair – stan na 26 czerwca 2023 r.

Kontakt w sprawie istniejących rezerwacji za stroną Wizzair
"Jeśli Twoje pytanie dotyczy istniejącej rezerwacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem numeru Telecentrum Wizz Air dla Istniejących Rezerwacji (+48 32 213 29 16, numer telefonu o stawce lokalnej), który jest dostępny na stronie Kontakt."

W godz. 9-17 działa polska obsługa pod zwykłym krajowym numerem telefonu 22 128 49 05.
W pozostałych godzinach pozostaje kontakt w jęz. angielskim. Jak pisze forumowicz dg72: „Praktycznie wszystko do załatwienia pod tym numerem”.

Jeśli jednak pod tym numerem nie są w stanie nam pomóc, to standardowo Wizzair ma dedykowane infolinie do kontaktu dla poszczególnych krajów. Pełne zestawienie tutaj https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami
UWAGA! Polska infolinia jest droga (4,92 zł/ minuta). Opisywany wcześniej na forum sposób na tanie rozmowy przez aplikację toolani i dzwonienie „na Maltę” już nie działa. Część numerów, które w zestawieniu nie mają stawki, lecz opis „international”, to obecnie numery węgierskie (kierunkowy +36) – na niektórych jest możliwość połączenia się z polskimi konsultantami. Za takie połączenie międzynarodowe zapłacimy wedle stawek stosowanych przez operatora sieci, z której dzwonimy.

dg72 napisał(a):
Darmowy Czat Wizzair:
Wchodzimy na stronę
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami

Klikamy na różowe kółko na dole, z białym znakiem zapytania :?:

Osoby wchodzące przez smartfon z przeglądarki Firefoks: polecam kliknąć na 3 pionowe kropki i wybrać wersję na komputer

Na czacie piszemy Talk to human
Wybieramy czy klikamy w różowy napis Talk to agent
Wpisujemy po kolei:
Nr rezerwacji Wizzair
Data lotu do zmiany
E-mail i nr telefonu przypisany do rezerwacji

Gdy jest dostępny konsultant dołączy się do Czatu, należy napisać po angielsku o co prosimy
Kto nie pisze i nie czyta swobodnie po angielsku warto przygotować czy otworzyć Tłumacz Google.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Sty 2013 22:19 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 110
Zakładam temat informacyjny dotyczący kontaktu telefonicznego z Wizzair.

Czy jest może jakaś opcja skorzystania z jakiejkolwiek tańszej rozmowy? Na stronie Wizza są ceny za minutę dla danych krajów: http://wizzair.com/pl-PL/about_us/contact_us

Polski numer jest niestety jednym z najdroższych. Widzę, że niektóre kraje płacą dużo mniej i to nawet o połowę, np. Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Rumunia, Czechy i jeszcze kilka innych.

I teraz pytanie: Czy wiadomo coś może o Call Center Wizzaira? Tzn. gdzie jest i czy jest jeden na wszystkie kraje? A może konsultanci dla wielu krajów siedzą w jednym pomieszczeniu, biurze itd. i mogliby przełączyć rozmowę (np. bułgarską za 2 zł) do konsultanta polskiego?

Wiem, że na te numery z zasady nie da się dodzwonić z zagranicy, ale rozpatruję różne opcje, na przykład załatwienie sprawy przez znajomego z zagranicy, a może udaje się na te numery dodzwonić z jakichś voipów, zagranicznych komórek w roamingu itd., przy użyciu kart itd.

Myślę, że w obliczu zmian w Wizzairze niedługo ten temat może się rozwinąć (dużo chętnych na ewentualne doładowanie konta Wizz za 300 EUR w celu uniknięcia dodatkowych opłat za rezerwację).

Ciekawią mnie również numery do następujących kraków: Cypr, Grecja, Litwa, Turcja. Mają brytyjski prefiks i nie mają podanej stawki za minutę. Co to za numery, ktoś próbował się na nie dzwonić? Jeśli tak, to jaki jest koszt.

Zastanawiam się jeszcze nad ostatnią kwestią. Jaki jest zakres konsultantów dla danego kraju, zakładając, że nie mogą przełączyć do np. konsultanta polskiego. Czy np. u konsultanta czeskiego załatwiłbym przelew kasy na konto Wizz w Polsce lub dokupienie bagażu czy innej usługi dodatkowej, za którą chciałbym np. zapłacić polską kartą lub przelewem z polskiego banku? Zakładając, że dzwonię z Czech oczywiście.

Na koniec chciałbym dodać, że wiem, że istnieje stacjonarny (katowicki?, warszawski?) numer Wizzaira, ale nie da sie poprzez niego załatwić wszystkich spraw.


Ostatnio edytowany przez Kashpir 26 Cze 2023 10:47, edytowano w sumie 2 razy
Dodanie informacji o infolinii dla istniejących rezerwacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 15 Sty 2013 22:42 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 85
w którymś z działów jest cały wykaz telefonów ale nie pamiętam który poszukaj.....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Sty 2013 22:46 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 110
Jaki wykaz masz na myśli? O to Ci chodzi - http://wizzair.com/pl-PL/about_us/contact_us

Przecież podałem ten link powyżej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Sty 2013 22:47 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 128
Przyłączam się do pytania. Dużo przeszukałem i nie znalazłem nic sensownego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Paź 2014 14:50 

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 2
TUTAJ PROSZE NAMIARY NA KONTAKT Z WIZZAIREM NA DZIEN 07/10/2014

email: customerrelations.pl2@wizzair.com (bardzo szybko odpowiadaja w jezyku polskim-sprawdzone)

darmowy telefon do telecentrum 0044330 365 4902 (jest to telefon do telecentrum w UK ale automatycznie laczenie jest z Polska. Tu mozna rozmawiac w kilkunastu jezykach, polski wybiera sie po nacisnieciu 2. Jesli padnie pytanie z kad dzwonicie mowcie ze z UK poniewaz jest to darmowy numer dla klientow UK, nie wazne jest ze telefon z numerem z innego kraju mozecie byc przeciez w UK. Ten numer jest sprawdzony i dostepny jest pod linkiem https://wizzair.com/en-GB/Search Telefon sprawdzilem osobiscie nie bylo problemu ze zmiana nazwiska, sprawa zalatwiona w 3 minuty. Dzwoniac na polska infolinnie rozmawialem ponad 20 minut, zaplacilem 100zl za telefon do nich i nic nie zalatwilem. Dodatkowo chcieli mnie naciagnac na wysylanie faxow na numer ktory nie istnieje (koszt 15zl calkowicie niepotrzebny)

darmowy kolejny numer: 0844 249 2075 (tej jest prawdopodobnie tylko dla klientow z UK, ja go dostalem od pracownika telecentorum po 40 minutowej rozmowie.

Niestety jedynie UK sa darmowe rozmowy do telecentrum Wizzair na podstawie Regulation 41 of the Consumer Contracts (Information, Cancellation and Additional Payments) Regulations 2013. Jesli kogos interesuje temat to ponizej przesylam dokladne informacje na ten temat:


Default Airlines' unlawful 084, 087 & 09 phone numbers
From today, 13th June 2014, Article 21 of Directive 2011/83/EU on Consumer Rights outlaws surcharged telephone numbers for customer service lines across the European Union and the wider European Economic Area. Although the directive excludes passenger transport services, the UK decided to remove this exclusion when enacting the legislation in the UK under Regulation 41 of the Consumer Contracts (Information, Cancellation and Additional Payments) Regulations 2013. The result is that 084, 087 and 09 numbers may not be used for customer service lines, including by airlines, in the UK. Although many industry sectors, including the worst abusers of these numbers such as Sky, have complied from today by introducing basic rate 01/02/03 numbers, many airlines are breaching the legislation. The full rules are explained in Section J of BIS's implementation guidance; notable points are:

If a business continues to operate its customer services lines only on surcharged numbers, consumers now have an automatic legal right to reimbursement of the surcharge from the offending organisation under Regulation 41(2), which can be enforced through the Small Claims track of the County Court.
A business may continue to advertise surcharged numbers (because they are cheaper for a minority of consumers) but they cannot do so without also advertising a basic rate or free number that is no less prominent than the 084 or 087 number.
Sales lines (for new business) can continue to use surcharged numbers. Only telephone numbers for existing customers (i.e. where you have already agreed to buy goods or services) are covered by the legislation.

British Airways
British Airways' telephone numbers are still surcharged 0844 numbers in breach of Regulation 41 of the Consumer Contracts (Information, Cancellation and Additional Payments) Regulations 2013.

Ryanair
Ryanair's contact numbers comply only by the bare minimum. It now publishes a surcharged number for "new bookings" and a basic rate number for "post booking queries" for some countries, e.g. the UK, Austria, France, Belgium, Sweden, Norway and Finland. One could assume that all these countries, like the UK, wisely chose to omit the exclusion for passenger transport services in their national legislation. For other countries, e.g. Ireland, Germany, Netherlands, Hungary, Italy, Spain and Poland, it publishes a single number for "new bookings and general queries", so one could assume that these countries preserved the exclusion for passenger transport services in their national legislation.

Easyjet
Easyjet's telephone numbers are basic rate for the UK but surcharged in every other country, including in those where Ryanair provides a basic rate number. If one selects "Rest of World", the non-surcharged UK number is given.

Wizz
Wizz's telephone numbers are all still premium rate, including in the UK in breach of Regulation 41 of the Consumer Contracts (Information, Cancellation and Additional Payments) Regulations 2013.
Góra
 Profil Relacje PM off
megadega uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Paź 2014 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
smkmx napisał(a):
...


Niezależnie od tego na który numer dzwonisz, i tak rozmawiasz z tymi samymi osobami, i np. dzwoniąc na numer izraelski możesz wybrać rozmowę w języku polskim - nie ma przeszkód by korzystać z tego dzwoniąc za grosze ze Skype czy innego VoIP.
Góra
 Profil Relacje PM off
Charles uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 07 Paź 2014 15:20 

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 2
Podalem numery ktorych nie znajdziesz na stronie wizzair wyswietlonej w jezyku polskim. Mialem problem ktory udalo mi sie rozwiazac
wiec sie z nim dziele. Nie wszyscy korzystamy ze skype, w wiekszosci ludzie dzwonia z komorek. Numery wyswietlone powyzej powinny byc dostepne dla kazdego profilu jezykowego zgodnie z regulacja na ktora sie tam powoluje. Wizzair niestety nie stosuje sie do powyzszego prawa liczac ze sobie dodatkowo zarobi na telefonach od klientow. Mnie wyszlo to cale telefonowanie do nich wiecej jak sam lot z PL do UK, a o nerwach juz nie wspomne.
Mam nadzieje ze komus zaoszczedze nerwow i kasy. A z Wizzairem wlasnie sobie wyjasniam jaki jest powod ukrywania darmowego numeru telefonu ktory powinien byc widoczny w identyczny sposob jak ten platny, zgodnie z przytaczana regulacja. Czekam na odpowiedz, maja na to 30 dni...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Kwi 2016 13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 10
Kochani!

Odświeżam wątek sprzed paru lat. Numery podane powyżej wydają się już nieaktualne - a przynajmniej ja ani z mojego niemieckiego, ani polskiego numeru nie mogę się na nie dodzwonić. Napisałam również maila, jednak bez odpowiedzi.

Czy ktoś z Was posiada informację, jak obecnie najtaniej dodzwonić się do WizzAira? Będę dozgonnie wdzięczna!

Sprawa jest pilna: dokonałam rezerwacji na lot tydzień temu, płatność przelewem, ale niestety przez roztargnienie nie wpisałam kodu rezerwacji w tytule (tytuł pozostał "szablonowy" - "Transfer środków"). Po 6 dniach zwrotu kasy z ich strony nie ma, nie uznali też rezerwacji (jej status to nadal "oczekuje na wpłatę"). Nie wiem, co mam robić - musze zabukować jeszcze jeden lot, a nie mogę, bo wraz z moją feralną rezerwacją wykupiłam członkowstwo w Klubie WizzAir, które oczywiście tez nie jest potwierdzone :( Chcę uzyskać od nich jakąkolwiek informację.

Drodzy podróżnicy, pomocy! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Kwi 2016 13:48 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@bulsara Spróbuj na polski nr (22)1284905 może tam uda ci się coś dowiedzieć.Numer jest w miarę świeży bo poprzedni już nie działa.Koszt zgodnie z taryfą twojego operatora.Jak coś to potwierdź dla innych skuteczność.Powodzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
futro lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 04 Kwi 2016 14:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Anonymous napisał(a):
- spróbuj na numer izraelski wizzair - 0097237630911 - przez VoIP HaloNet po 8 groszy/min rozmowa z konsultantem ... ja dzwonię przez FreecoNet pod ten numer by rozmawiać po polsku wybieramy tonowo "6" koszt 0,08 gr/minuta (można ściągnąć na smartfona aplikację mobilną, przez paypal doładujesz w 5 sekund np. 5 zł i rozmawiasz za grosze)
- podany w poście nr 5 w temacie z linku adres e-mail jest nadal aktualny, nie zaszkodzi napisać i sprawę wyjaśnić


Polecam także: viewtopic.php?f=181&t=17452
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Kwi 2016 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 10
@miriam, jesteś wielka! Numer działa, miły pan pomógł. Dzwoniłam przed 14, byłam pierwsza w kolejce.

Dla wszystkich, którzy chcą skorzystać w przyszłości, a maja podobny problem: miejcie pod ręką wszelkie dane, tzn. nr rezerwacji, swoje dane konta, kiedy przelew był wykonany, jakiego lotu dotyczy itp., tak by konsultant mógł wszystko sprawnie zweryfikować. Powiedziano mi, że szefostwo odszuka mój przelew i w ciągu pół godziny rezerwacja powinna być potwierdzona.

@Zeus: numeru izraelskiego próbowałam, niestety bez skutku - albo byłam rozłączana z miejsca, albo słyszałam komunikat, że numer nie istnieje. Być może jest już nieaktualny?

Ogromne dzięki za pomoc! :)
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 04 Kwi 2016 14:21 

Potwierdzam, obecnie od kilku tygodni działa tylko wskazany nr. tel (22)1284905 ale wychodzi, że jest to to DUŻA zmiana na plus w Wizzair (zwykły polski nr. stacjonarny z kierunkowym 22 czyli tani, a często w ramach abonamentu bezpłatny)

Edit: w pełni potwierdzam, że w moim przypadku abonament Play z bezpłatnymi na stacjonarne połączenia z infolinią Wizzai są obecnie dla mnie bezpłatne


miriam napisał(a):
@bulsara Spróbuj na polski nr (22)1284905 może tam uda ci się coś dowiedzieć.Numer jest w miarę świeży bo poprzedni już nie działa.Koszt zgodnie z taryfą twojego operatora.Jak coś to potwierdź dla innych skuteczność.Powodzenia.

Załączniki:
Infolinia.PNG
Infolinia.PNG [ 11.49 KiB | Obejrzany 280820 razy ]
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 05 Kwi 2016 11:44 

Niestety nie jest jednak tak RÓŻOWO: ten tel. Wizzair 22 128-49-05 to nr., który zastąpił między innymi nr. tel 22 351-94-92, czyli jest to numer jak mi dzisiaj powiedziano ALARMOWY WIZZAIR czyli załatwisz wszystko, no może prawie wszystko z tytułu odwołania lotu, dużego opóźnienia lotu, anulowania danego połączenia lotniczego itp.
W innych sprawach nadal odsyłają na drogi 703-703-003 (choć na przykładzie wczorajszym jak się trafi na dobry humor da się).
Czyli jednak gorzej, bo nie da się już za grosze dzwonić przez stary nr. izraelski, chyba, że ktoś bystry coś wymyśli jak tanio porozmawiać z polskim konsultantem z właściwej polskiej infolinii Wizzair
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Kwi 2016 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Ten 22 128-49-05 jest tak jak mówisz alarmowy. Tylko w przypadku skasowania lotu itp. go podają.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Kwi 2016 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 10
Jak wyżej - ja również dzwoniąc ponownie na ww. stacjonarny wczoraj wieczorem trafiłam na już nie tak miłą panią, która odesłała mnie wyłącznie do płatnego 0700... Chciałam dowiedzieć się, dlaczego mimo wykupienia przeze mnie członkostwa w WizzairClub nie widnieję jako jego członek w swoim profilu.

Jesli traficie zatem na panią o imieniu Paulina, nic nie wskóracie. Powiedziała mi nawet, ze jest to specjalny numer dla niepełnosprawnych (?). Polecam próbować o innych porach dnia, dobry człek z wczorajszego okołopołudniowego dyżuru nie miał obiekcji, by mi pomóc. Także faktycznie wszystko zależy od życzliwości jednostek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Kwi 2016 12:07 

Zapewne ktoś z W6 czyta to forum i "dostali bury", że nie dają firmie zarobić ;)
Góra
 PM off
Mokradok lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 03 Maj 2016 15:09 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
Dzwoniąc na 22 1284905 nie udało mi się porozmawiać o rezerwacji. Pan twierdził, że nawet nie ma dostępu do systemu.
Zadzwoniłem przez voipa na numer maltański +35627781054 bez problemu udało mi się połączyć z polskim konsultantem (z resztą z tym samym, co poprzednio) i zapłaciłem 7 gr za minutę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 20 Maj 2016 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Potwierdzam to co napisał @ferges. Zadzwoniłem ze skype i zapłaciłem ok 2 zł za całe połączenie.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 18 Cze 2016 00:35 

Rejestracja: 17 Cze 2016
Posty: 1
Dzięki za hinta w sprawie numeru maltańskiego, skorzystałem i udało się dodzwonić.

BTW opiszę swoje przeboje z W6 i ich odprawą online.
Otóż za 3 dni lecę (chyba) W6 do Portugalii z WAW. Wykupiłem bilety już w lutym (jak była 'zniżka' 20% - sprawdzałem dzień po, miesiąc temu, cena była nawet niższa - więc kompletna ściema z tą zniżką). Podczas rezerwacji wyszczególniłem 5 osób -2 dorosłych, 2 dzieci, 1 infant do 2 lat. Dzisiaj rano postanowiłem dokonać jakże trudnej odprawy online. Przy każdej osobie oprócz infanta była opcja Odprawa, ale u mnie jako, że do mnie miał być dopiety infant było jedynie Odprawa bez dziecka (przysięgam i tak mi dopomóż Jarek) więc to kliknąłem. Jakież zdziwienie mnie osaczyło jak się okazało, że z listy pasażerów zniknęła moja córa - infant. Podrukowałem boarding passy, ale braowało możliwości wydrukowania karty dla tego infanta, zacząłem szukać, znalazłem info na FAQ, że dla infanta trzeba mieć wydrukowaną kartę pokładową - to mnie upewniło, że coś jest nie tak.
Zadzwoniłem do telecentrum Wizza 703..., po 5min47s przy stawce 4,92zł/min mnie rozłączyło bezczelnie. Zadzwoniłem na nr alarmowy 22... oczywiście pan nie mógł mi pomóc - odesłał na 0703, ale pocieszył mnie, że to się zdarza i telecentrum mi pomoże, uspokoił mnie (dzięki, Panie z alarmówki). Zadzwoniłem jeszcze raz na 703, ja żesz cię p... znowu po 5min26s mnie rozłączyło a byłem ponoć 4. w kolejce. Wieczorem, na spokojnie już zadzwoniłem na ten numer maltański 2zł/min - po kliknięciu 1, następnie 3, usłyszałem, że jestem 3 w kolejce, yupi!!!! Po około 3 minutach zgłosiła się pani, która, na samym początku powiedziała, że nie ma żadnego infanta na liście pasażerów, na co ja grzecznie zacząłem oponować, pani zatem na chwilę się wyłączyła z rozmowy by coś sprawdzić, po 2 minutach znowu usłyszałem jej głos i powiedziała, że rzeczywiście jest zapłacone za infanta (na węgierskiej fakturze nie było) więc poprosiła o dane niemowlęcia (nazwisko, data urodzenia) i zresetowała moją 'odprawę online' przypinając infanta do mnie.
Zalogowałem się po kilku minutach i jest... moja córka w końcu może ze mną lecieć, zgodnie z tym co opłaciłem, jestem naprawdę szczęśliwy. Musiałem zrobić sobie odprawę dla siebie z dzieckiem i tym razem rzeczywiście było do wyboru Odprawa i Odprawa bez dziecka, (kurcze, naprawdę wcześniej tak nie było) kliknąłem 'odprawa' i poszło.

Szkoda nerwów, czasu i kasy na te telefony, świnie jedne zaprojektowały system tak, żeby było łatwo o problem wymagający połaczenią do telecenter 5zł/min, a piloci wizza to w porządku ludzie a goopi program wyciągania kasy tylko psuje dobre postrzeganie firmy, no ale nie ma się co dziwić skoro jedynie na Okęciu nie dostjaą kasy za latanie z np. LUZ.

BTW2 - domestic numery na call center są jeszcze z Hiszpani-Katalonii, Turcji i Islandii.

Życzę wszystkim bezproblemowych lotów, greetz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 18 Cze 2016 07:54 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Wystarczy przeczytac dokumenty przewozu badz regulamin ktory sie akceptuje gdzie jak byk napisne jest. Odprawa pasazera z dzieckiem ponizej 2 roku zycia mozliwa jest tylko na stanowiskach check in ijest bezplatna dla dziecka jak i pasażera (podpietego)!!!!!
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group