Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 10 Lut 2015 21:31 

Rejestracja: 07 Wrz 2014
Posty: 10
Z ciekawosci czemu lot DO Pafos ma trwać 4h a Z juz 2h? :D bo troche tego nie rozumiem..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#22 PostWysłany: 10 Lut 2015 21:34 

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 21
Bo jest różnica czasu - 1 godzina
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 10 Lut 2015 21:35 

Rejestracja: 26 Lip 2012
Posty: 116
a godziny odlotow i przylotow zawsze sa podawane w czasie lokalnym
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 11 Lut 2015 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Pietroo napisał(a):
Ło ładnie, powiedz mi tylko, podjezdzaja mi pod hotel czy w wybranych miejscach? Godzina 6 to gdzies sie przy rezerwacji zaznacza i to nie problem tak wczesnie rano zgadza sie?
EDIT: rozumiem ze bez paszoortu sie obejdzie w Pafos jako ze to poludniowy cypr.. tak?


Widzę, że samochód już zarezerwowaleś.
Ceny jakie widziałem zaczynały się od ok. 17 EUR za dzień za mały samochód kasy Hyundaia i10 - tyle z kartki, nie wiem jak z innymi warunkami (paliwo, ubezpieczenie itp.)
Paliwo jest w cenie jak w Polsce.

Paszport nie jest wymagany ale jest kontrola dokumentów (Cypr nie jest w Schengen)
W Nikozji granicę można przekroczyć także tylko na dowód - na kartce wizowej wypełniamy: imię, nazwisko, numer dokumentu i narodowość. Idzie to na bieżąco - całe przekroczenie granicy to kilka minut.

Co jeszcze chcesz wiedzieć ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 11 Lut 2015 12:09 

Rejestracja: 07 Wrz 2014
Posty: 10
Nie rezerwowałem samochodu tylko: http://ryanair.plusairportline.com , 18 euro za 2 osoby.
Nadal czekam, kiedy wyślą mi potwierdzenie jakiekolwiek o zaakceptowaniu miejsca odbioru i bilet.. Mam nadzieje ze dostane odpowiedz niedlugo :) Dopisałem w komentarzu ze chciałbym aby kierowca był o 6 bodajże. Tylko ciekawe bo ani numeru telefonu nie prosili ani nic. Zobaczymy jaką odpowiedź dostanę. Tak troche głupio, bo niby zapłaciłem a odpowiedzi nie znam dalej. Wylot mam dopiero za miesiąc, napisane jest, że najpóźniej 3 dni przed podróżą dają znać. Ale myślę że powinienem w ciągu paru dni dostać odpowiedź przecież nie będą zwlekać.
Co polecasz ciekawego Tomo w Pafos? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 11 Lut 2015 14:50 

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 91
Właśnie wróciłam z Cypru. Już w styczniu pogoda była cudowna. Ciepło i duzo słońca. Łatwo można przemieszczać się pomiędzy miastami zielonymi autobusami. Często kursują i bilet całodzienny kosztuje ok 7-9 E. Zależy dokąd się jedzie. Jak lubisz spacery, to będziesz miał co robić. Jedzonko też jest pyszne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Lut 2015 18:33 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Za 15 można kupić na cały kraj, wówczas komunikacja miejska jest w cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 13 Lut 2015 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4006
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Pietroo napisał(a):
Nie rezerwowałem samochodu tylko: http://ryanair.plusairportline.com , 18 euro za 2 osoby.
Nadal czekam, kiedy wyślą mi potwierdzenie jakiekolwiek o zaakceptowaniu miejsca odbioru i bilet.. Mam nadzieje ze dostane odpowiedz niedlugo :) Dopisałem w komentarzu ze chciałbym aby kierowca był o 6 bodajże. Tylko ciekawe bo ani numeru telefonu nie prosili ani nic. Zobaczymy jaką odpowiedź dostanę. Tak troche głupio, bo niby zapłaciłem a odpowiedzi nie znam dalej. Wylot mam dopiero za miesiąc, napisane jest, że najpóźniej 3 dni przed podróżą dają znać. Ale myślę że powinienem w ciągu paru dni dostać odpowiedź przecież nie będą zwlekać.
Co polecasz ciekawego Tomo w Pafos? :)


Samo Pafos dzieli się na właściwe Pafos (jakieś 2-3 km od brzegu morza) - to raczej zwykłe miasto i mimo, że kilka razy zaszedłem to za wiele ciekawego tam nie ma.

Wspaniałe jest Kato Pafos czyli ta część położna nad samym morzem. Tam jest usytuowana większość knajp.

Byłem też autobusem 615 w Coral Bay i poszedłem skałkami w prawo ponad 5 km - widoki super.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group