Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Paź 2012 11:14 

Rejestracja: 28 Wrz 2011
Posty: 10
Mam nadzieję, że będą tu tacy, którzy mieli okazję spać na tym lotnisku. Coś podpowiecie? Da się? Nie przeganiają?
Dodam, że będziemy z czteroletnią córą, lądujemy tam o 21:50 a wylot na Kubę o 9:20 i nie chcemy zwiększać kosztów podróży ;).
A może powinnam wziąć pod uwagę hotel?
_________________
www.matyldanaszlaku.blogspot.com


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 22:34, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 22 Paź 2012 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 35
Podbijam, bo też mam podobną sytuację. Czy ktoś spał może na tym lotnisku? Ja chyba jednak wybiorę jakiś hostel :/

Tutaj jest trochę napisane:
http://www.traveleguides.com/zurich-airport.php

teoretycznie się da ;)
_________________
Relacje z moich podróży
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Lis 2012 13:29 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4260
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
Nie spałam na lotnisku, ale byłam tam 2 tygodnie temu - widziałam, wiele osób spiących (poranny lot o 7), jest taki "pokoik" koło toalet w części A (niedaleko bramek A65-67) i tam ludzie leżeli na krzesłach - jakaś Pani nawet kapcie miała ;)
Podobna "hala" istnieje gdy idzie się do części B. Generalnie lotnisko jest duże, a mam wrażenie, ze mało jest tam ludzi :) Czekając na lot 5h przeszliśmy lotnisko i istnieje dużo potencjalnych miejsc do spania. Nie ma problemu z ładowaniem lapa czy komórki - sami to robiliśmy.
Generalnie nie powinno być problemu, pytanie jak zawsze dotyczy wygody :)
Swego czasu był w promocji hotel oddalony jakieś 15min spacerkeim od lotniska - cena ok 190zl/doba
http://www.booking.com/hotel/ch/kloten- ... th=2012-11

podobno przyjemny, w pełni zautomatyzowany - znajomi tam spali czekając na poranny lot
Jeśli ktoś nie chce podbijac koszów to nie polecam wycieczki do centrum miasta (choć jest tam ładnie:) bilet kosztuje 12,6 chf wiec drogo :) a jedzie się całe 10-15min :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Kwi 2013 15:15 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 2
witam czy jest mozliwosc noclegu na lotnisku w zurychu ? jesli tak czy ktos moglby podac jakies wskazowki itdp ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Kwi 2013 15:22 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 229
Kilometry: 333 099
niebieski
http://www.sleepinginairports.net/europe/zurich.htm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Kwi 2013 10:24 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 2
tam akurat przeczytalem tego posta itd, ale chcialem zapytac uzytkownikow forum czy ktos spal? czy wykupywali te pokoje czy kanapy czy spali po prostu na krzeselkach itd ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Kwi 2013 12:11 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Spal ktos :)
Mam wrazenie ze juz byla relacla na forum, w dziale Noclegi / Spanie na lotniskach
ale potwierdzam ze na krzeslach / fotelach po stronie wylotow mozna spac,
Dosc wygodnie, tylko jest jasno i czasem slychac wozki sprzatajace ...
Po str publicznej mozna przepekac na meblach Starbucks-a

(na lotniku z tytulu... no nie wiem ;) chyba bym sie nie wyspal)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Kwi 2013 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 436
Loty: 196
Kilometry: 323 953
niebieski
My spaliśmy w lutym, niestety z wygodnych kanap w Starbucks obsługa skutecznie przegania :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Maj 2013 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 35
Ja w końcu zrezygnowałem z noclegu na tym lotnisku. Zauważyłem, że często można, w miarę tanio (55 CHF, czyli ok 100zł od osoby w pokoju 2 osobowym) wynająć pokój w Apartments Swiss Star Kloten Zürich Airport, jest to jakieś 10-15 minut od lotniska na piechotę, więc można spokojnie tam spędzić noc i rano wrócić na lotnisko.

Dobre ceny pojawiają się na 3-4 tygodnie przed terminem, który chcemy zarezerwować.
_________________
Relacje z moich podróży
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Kwi 2014 22:40 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Średnio przyjemne lotnisko do spania (albo ja nie ogarnąłem dobrego miejsca) - krzesła kiepskie, woleliśmy już wybrać zaciszne miejsce na podłodze za słupami - było jednak i tak hałaśliwie i jasno. Za to nie do spania ale czekania jak najbardziej ok (kontakty, woda pitna, wifi)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Paź 2015 16:32 

Rejestracja: 18 Sie 2012
Posty: 468
Loty: 30
Kilometry: 33 014
Ponieważ na razie jest mało informacji - dodam też swoją opinię, gdyż miałam okazję nocować wczoraj na tym lotnisku. :) Co istotne - my musieliśmy spać jeszcze przed security, gdyż nie była to przesiadka, tylko lot powrotny do Warszawy o 7:10, a koleżanki miały bagaż rejestrowany do nadania.
(OT: W sumie nie przyszło mi to wcześniej do głowy - z jakim wyprzedzeniem można nadać bagaż rejestrowany?)

Kanapy przy Starbucksie odpadają, obsługa je zamyka na noc. Idąc w stronę checkin-1 można wjechać na pierwsze piętro, gdzie jest kawiarnia mająca na zewnątrz bardzo fajnie wyglądające kanapy. Czy są dostępne w nocy niestety nie wiem - jeszcze przed jej zamknięciem (otwarta jest chyba do ok. 23:00) padliśmy w innym miejscu.

Wybraliśmy ogrodzone ściankami miejsce, gdzie była ławka 2x4 miejsca (niestety te miejsca są poprzedzielane), która okazała się być niewygodna, więc szybko przenieśliśmy się na podłogę. Tak jak zostało powiedziane wcześniej - lotnisko średnie do spania, światły zgasły na krótko (od ok. 1/2 do 4 rano), jest głośno - chyba jakieś maszyny sprzątające, no i dosyć zimno - mocna klima. Ale da się przeżyć. :)

Ważna informacja: jest dostępny od 6:00 do 22:30 prysznic, jeszcze przed security zaraz przy Service Center (za security chyba też jest drugie miejsce z prysznicami, plus dosyć drogi mini-hotel), ale płatny: 15 CHF/os. Cena dosyć wysoka, ale za to na plus: ręcznik, dystrybutor z szamponem+żelem oraz z balsamem i czystość łazienki - jest sprzątana po każdej osobie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 14 Sty 2016 01:51 

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 254
niebieski
livien napisał(a):
(OT: W sumie nie przyszło mi to wcześniej do głowy - z jakim wyprzedzeniem można nadać bagaż rejestrowany?)

zalezy to od przewoznika ale mozna nadac bagaz wieczorem dnia poprzedniego
http://www.flughafen-zuerich.ch/passagi ... t/airlines
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Gru 2023 22:49 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 32
Jak wygląda aktualna sytuacja ze spaniem na lotnisku ZRH? Przylatujemy Austrianem z Schengen po 19 i rano po 7 mamy lot do PL. Czy będziemy mogli zostać w Airside? Jeżeli nie, czy polecacie jakieś kanapy, najlepiej obok placu zabaw jeśli jest takowy (będziemy z dzieciakami). Odrzucam możliwość spania w przylotniskowym parku przy ognisku, mimo że piszą że drewno za darmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Gru 2023 22:50 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22422
Będziecie mogli zostać w airside
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 06 Gru 2023 09:16 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4057
złoty
Lotnisko przyjemne, ale bardo nieprzyjazne dla osób, chcących tam nocować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 06 Gru 2023 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 947
Loty: 178
Kilometry: 311 128
srebrny
Ja akurat je sobie chwale, nocowałem dwa razy i wygodnie mozna bylo sie przespac na sofach/fotelach na poziomie -1 w poblizu ruchomych schodow na kolejke podziemna do drugiej czesci terminala. Polecam cieplo sie opatulic, bo klima mocno daje :D
_________________
Image
Travellista's Diary
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group