Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Paź 2013 14:55 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 18
Witam wszystkich! jestem tu swiezakiem i potrzebuje porady.
Wg moich wyliczen na koniec br. roku stan mojego konta M&M bedzie wynosil 99100 mil statusowch. Czy kots z was moglby mi podpowiedziec jak do tego czasu zdobyc brakujace 900 mil do uzyskania upragninego statusu Senator? Oczywiscie nie chodzi mi tu o wykupienie dodatkowego przelotu bo to sprawa oczywista, bardziej mnie interesuja jakies inne dostepne sposoby na powiekszenie stanu konta.
Kiedys, dawwo temu gdy na koniec roku brakowalo mi do statusu FT doslownie ok. 1000 mil dostalem maila z M&M z propozycja wymiany mil premiowych na statusowe w proporcjach 2 x 1. Tak wlasnie zodobylem pierwszy raz karte FT. Czy orientuje sie ktos moze czy to u nich normalna praktyka czy moze bylo to tylko dobry gest lub jakas promocja? Bo chyba na dobroc ich serca, ze podaruja mi te 900 mil i przymkna oko na brakujace mile to nie mam co liczyc...
Za kazde info, podpowiedz bede bardzo wdzieczny! Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 17 Paź 2013 15:02 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
pejbeck?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Paź 2013 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1881
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
Pejbek daje chyba tylko mile premiowe.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Paź 2013 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
barwa4 przecież pisze o milach statusowych a nie premiowych.
Pozostaje chyba kupno jakiegoś lotu RT po 500mil za odcinek.
Może być jakaś krajówka w klasie V. Z voucherami eDreams taki wyskok wiele nie będzie kosztował o ile uda się go kupić, bo z tym to różnie bywa :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Paź 2013 15:14 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7917
HON fly4free
Bywały akcje wymiany mil premiowych na statusowe ale ostatni raz chyba ze 2-3 lata temu. Inny sposobów (poza lotami) na mile statusowe nie ma. Bez osiągnięcia progu na dany status nie ma tez co liczyć na "prezent".
Jedyna szansa to wylatać to : czasu do końca roku jeszcze dużo, a 900 mil to niewiele: wystarczą Ci dwie krajówki w jakimś V.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Paź 2013 15:24 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
Napisz do nich maila! A dadzą tobie status.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Paź 2013 16:14 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 18
Wlasnie tak myslalem, zeby do nich skrobnac maila, ze moze sie uda... FT mam juz naprawde dlugo wiec moze by sie zlitowali. Chodzi wlasnie o to, ze niby do konca roku jest jeszczer troche czasu ale ja bede w zasadzie niedostepny i dodatkowe loty raczej na 100% nie wchodza w rachube.
Tomasz.Tomczuk, piszesz o tym mailu bo wiesz to z wlasnego doswiadczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Gru 2013 22:51 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 18
Witam, tak tak mowilem, tak zrobilem. Napisalem maila do M&M, odpowiedz negatywna!!!! Brakuje mi 483 Mile do Senatora. Wg. statystyk z mojego konta od 01.01.2012 wykonuje regularnie- rowno co 2 tyg jeden przelot, przez dwa lata! Odpisali, ze doceniaja moja lojalnosc ale ze skoro mi wciaz brakuje nawet 483 Mile to statusu Senatora mi nie przyznaja i ze wyjatku nie zrobia. Lipa... Jakies pomysly???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Gru 2013 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 367
Loty: 219
Kilometry: 464 968
niebieski
Może wypożyczalnie samochodów dają mile statusowe (nie wiem)? Wtedy może wystarczyłoby pozyczyć auto z Hertza, Eurocar itp. Poszukaj w zakładce "Earn Miles" jacy partnerzy oferuja mile statusowe. Jeśli nic nie znajdziesz to niestety nie pozostaje Ci nic innego niż loty. Możesz spróbować jednodniowe krajówki, z wylotem rano i powrotem po kilku godzinach np. WAW-KRK, WAW-WRO, WAW-GDA itd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Gru 2013 23:02 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Pisałeś na polski czy niemiecki adres?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Gru 2013 23:10 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 18
Pisalem i na polski i na niemiecki do centrali. Na polski wyslalem w razie czego i poprosilem, zeby sprawe pchneli dalej do Niemiec. Odpowiedz juz przyszla bezposrednio zza zachdniej granicy :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Gru 2013 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 775
Jaki problem kupić jedną krajówkę w klasie V?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Gru 2013 23:27 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 18
Powiedzcie mi tylko czy na krajowce normalnie zbiera sie mile statusowe?? Bo podobno w Eurolocie nie ma Miles and More.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Gru 2013 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
barwa4 napisał(a):
Powiedzcie mi tylko czy na krajowce normalnie zbiera sie mile statusowe?? Bo podobno w Eurolocie nie ma Miles and More.

Spoko. Na krajówkach zbierasz mile M&M normalnie - pod warunkiem, że jest to rejs LOTowski - to że operatorem lotu jest Eurolot nie ma znaczenia.
Swoją drogą, to lekka przeginka, że przy opisanej przez Ciebie częstotliwości podróży i tak niewielkim braku mil nie chcą Ci przyznać tego Senatora :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Gru 2013 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
barwa4 napisał(a):
Powiedzcie mi tylko czy na krajowce normalnie zbiera sie mile statusowe?? Bo podobno w Eurolocie nie ma Miles and More.

w eurolocie nie, ale ty kupujesz przelot LOTem a to, czyj samolot cie wiezie to juz inna sprawa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 05 Gru 2013 00:03 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 18
Ok, dzieki za info. Kupujac bilet na krajowke to gdzie jest info na temat klasy rezerwacyjnej. Jestem teraz na tej stronie LOT-u i nie wiem gdzie tego szukac :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 05 Gru 2013 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
http://www.lot.com/pl/pl/fare-families
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 05 Gru 2013 00:19 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 18
Dzieki! Ale podczas rezerwacji nie mam fizycznej mozliwosci wyboru klasy rezerwacyjnej tylko np. New First Minute lub Economy Saver.
Ok, jesli bym trafil klase V to jest spoko bo wtedy z bonusem mam 625 Mil ale gdy trafi mi sie L, S lub W, ktre tez sa w Economy Saver to wtedy mam tylko 156 Mil :((
Jak tu utrafic ta odpowiednia klase??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 05 Gru 2013 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Spróbuj zarezerwować przez infolinię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 05 Gru 2013 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5642
HON fly4free
barwa4 napisał(a):
Dzieki! Ale podczas rezerwacji nie mam fizycznej mozliwosci wyboru klasy rezerwacyjnej tylko np. New First Minute lub Economy Saver.
Ok, jesli bym trafil klase V to jest spoko bo wtedy z bonusem mam 625 Mil ale gdy trafi mi sie L, S lub W, ktre tez sa w Economy Saver to wtedy mam tylko 156 Mil :((
Jak tu utrafic ta odpowiednia klase??

Wejdź na tripsta.pl i tam przy każdym rejsie możesz podejrzeć też klasę rezerwacyjną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group