Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Paź 2011 14:17 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
rw30 napisał(a):
ehh te spotkania w 2-3 osobowych grupach - na pewno byloby zayebiscie !!!!

Od czegoś trzeba zacząć. Poza tym spoty kameralne są ciekawe, można z każdym Tymbark sypnąć i pogadać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu Wczasy na Kefalinii od 2462 PLN. Wyloty z 4 miast + tydzień z wyżywieniem w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 27 Paź 2011 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
pehape napisał(a):
rw30 napisał(a):
ehh te spotkania w 2-3 osobowych grupach - na pewno byloby zayebiscie !!!!

Od czegoś trzeba zacząć. Poza tym spoty kameralne są ciekawe, można z każdym Tymbark sypnąć i pogadać.



Myślę iż każdy z nas ma znajomych w grupce 2-3 osobowej miło spędza czas :)
Ideą pomysłu jest zlot - pehape.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 27 Paź 2011 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 62
Podzieliłbym userów na 4 regiony:

Image
_________________
"Ten kto walczy czasem przegrywa, ten kto nie walczy przegrywa zawsze"
Reinhard Hess

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 27 Paź 2011 18:48 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
mediolan napisał(a):
Ideą pomysłu jest zlot - pehape.

Nie zrozumiałeś mnie. Być może wynika to z moich doświadczeń. Kilka lat temu przez lat kilka organizowałem ogólnopolskie zloty, na które przybywało do 200 osób. Były to zloty w pewnej mierze medialne (główne wiadomości TVN, radio etc.) Zloty i społeczność była również związana z środkami komunikacji. Cztery kółka, jedna marka, jeden model.

Zlot jako idea jest wspaniała, ja miałem na myśli również lokalne spoty na których można by m.in. porozmawiać. Jedno z drugim nie koliduje, choć jak sięgnę pamięci, wiele "nowych" osób obawiało się np. wybrać na duży zlot, bo..."przecież ja nikogo tam nie znam", a małym grupom osób (np. max 20), które się znają być może jest łatwiej podjąć decyzję integracji na dużym zlocie. Takie tam wolne przemyślenia z uwzględnieniem indywidualnej, ciekawej historii życia.

Nie wtrącam się więcej, ale pozwolę sobie się przyglądać tematowi, bo pomysł jest trafiony.

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 27 Paź 2011 21:53 

Rejestracja: 30 Maj 2011
Posty: 54
Utworzyłem ankietę którą mam nadzieję, że Kamil weźmie pod uwagę link:

http://www.fly4free.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=6255&start=0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 27 Paź 2011 23:17 

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 1306
pehepe dobrze prawi:)

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 28 Paź 2011 00:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
widzę, że wątek się rozdzielił na dwa, tu i pod ankietą... :) może wróćmy wszyscy tu?

pozwolę sobie wyrazić moje zdanie na ten temat ;)
Zlot... jak najbardziej tak. Zloty w kilku miastach - jak najbardziej na tak, ale daty, miasta i terminy otwarte dla wszystkich.
Zakładam, że akurat mogłoby mi być po drodze zajrzeć do Krakowa lub Wrocławia kiedy tam będzie zlot. Dobry pretekst by przy okazji odwiedzić znajomych lub jeszcze raz zobaczyć panoramę Racławicką ;)

Temat drugi: podział forum na regiony: zdecydowane nie
Celem naszych podróży jest odkrywanie świata bez granic lub udawanie, że tych granic nie ma ;) Bez sensu jest tworzyć podziały na naszym wspólnym podwórku. Zgadzam się z Kamilem, który napisał, że jeśli z innego miasta jest świetna okazja cenowa, to nie ma problemu, żeby tam jakoś dojechać i skorzystać. Jeśli zaczną tworzyć się podfora regionalne, to w jakiś sposób może to ograniczyć dostęp do informacji o ciekawych promocjach.

I mały offtopic. Jedyne nad czym się ostatnio zastanawiałam, to czy w dziale 'znalazłam tani lot' nie zrobić podziału datami, np kwartały styczeń-marzec2012, kwiecień -czerwiec 2012, aby przy wrzucaniu promocji od razu było widać, którego terminu on dotyczy. Bo jedni są zainteresowani okazjami na teraz/zaraz, a inni promocjami na przyszłe wakacje. Tak nawet jeśli ktoś wejdzie w ofertę gdy jest ona nieaktualna, będzie widać w historii kwartału jak się układały promocje na ten czas. Sama nie jestem pewna czy taki podział by się sprawdził, więc czekam również na Wasze opinie w tym temacie.
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 28 Paź 2011 09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
pehape napisał(a):
mediolan napisał(a):
Ideą pomysłu jest zlot - pehape.

Nie zrozumiałeś mnie. Być może wynika to z moich doświadczeń. Kilka lat temu przez lat kilka organizowałem ogólnopolskie zloty, na które przybywało do 200 osób. Były to zloty w pewnej mierze medialne (główne wiadomości TVN, radio etc.) Zloty i społeczność była również związana z środkami komunikacji. Cztery kółka, jedna marka, jeden model.

Zlot jako idea jest wspaniała, ja miałem na myśli również lokalne spoty na których można by m.in. porozmawiać. Jedno z drugim nie koliduje, choć jak sięgnę pamięci, wiele "nowych" osób obawiało się np. wybrać na duży zlot, bo..."przecież ja nikogo tam nie znam", a małym grupom osób (np. max 20), które się znają być może jest łatwiej podjąć decyzję integracji na dużym zlocie. Takie tam wolne przemyślenia z uwzględnieniem indywidualnej, ciekawej historii życia.

Nie wtrącam się więcej, ale pozwolę sobie się przyglądać tematowi, bo pomysł jest trafiony.

Pozdrawiam.


ale nie kazde forum jest takie samo, a Tobie, mam wrazenie [ byc moze mylne ] wydaje sie, ze skoro na forum x bylo 200 osob na zlocie, to tutaj tez bedzie
nie, nie bedzie

po pierwsze primo nie jest to typowe forum dyskusyjne - nie znajdziesz tu dyskusji na temat x na parenascie podstron, tak jak zdarza sie na innych forach [czesto tacy dyskutanci lubia przeniesc dyskusje do reala, np na zlot - tutaj tego nie bedzie, bo nie ma dyskusji ] - np caly dzial 'szukam lotu' to w 80% ctrl c ctrl v z azuona


po drugie, czynnych userow piszacych ciagle posty przez wiecej niz 2-3 miesiace mozna tu policzyc na palcach - wiec liczby typu ilesdziesiat osob na zlocie sa absolutnie nieosiagalne

po trzecie, byla juz proba organizacji jednego zlotu. W momencie, gdy Kamil sie wycofal, zlot umarl smiercia nagla, nikt nie pociagnal tematu, nikt jakos strasznie nie ubolewal - wiec tzw cisnienie na zlot za bardzo nie istnieje powiedzialbym [a co dopiero jakies podzialy na grupy lokalne itp itd , spotkania '2 - 3 x w roku', LOL ]

w skrocie tyle
jesli macie jakies pomysly to zejdzcie na ziemie & podajcie jakis prosty w realizacji plan, ale nie komplikujcie prostych spraw

pozdro
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 28 Paź 2011 09:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
sylwia_pl napisał(a):
Zlot... jak najbardziej tak. Zloty w kilku miastach - jak najbardziej na tak, ale daty, miasta i terminy otwarte dla wszystkich.


ufff, no to dobrze, bo juz myslalem ze regiony to beda zamkniete kasty :mrgreen:
Cytuj:
I mały offtopic. Jedyne nad czym się ostatnio zastanawiałam, to czy w dziale 'znalazłam tani lot' nie zrobić podziału datami, np kwartały styczeń-marzec2012, kwiecień -czerwiec 2012, aby przy wrzucaniu promocji od razu było widać, którego terminu on dotyczy. Bo jedni są zainteresowani okazjami na teraz/zaraz, a inni promocjami na przyszłe wakacje. Tak nawet jeśli ktoś wejdzie w ofertę gdy jest ona nieaktualna, będzie widać w historii kwartału jak się układały promocje na ten czas. Sama nie jestem pewna czy taki podział by się sprawdził, więc czekam również na Wasze opinie w tym temacie.


nie ma po co robic sztucznych podzialow tam gdzie nie jest to porzebne
gdyby w dziale 'znalazlem tani przelot' pojawialo sie 20-30 propozycji dziennie, to jego przegladanie faktycznie byloby nieco utrudnione
ale jako ze z reguly na pierwszej podstronie mieszcza sie posty z mniej-wiecej jednego tygodnia, to nie wydaje mi sie by konieczne bylo wprowadzanie dodatkowych podzialow

poza tym mi osobiscie zdaje sie ze ten dzial jest raczej dla nowych / nie znajacych sie na wyszukiwaniu uzytkownikow
wiekszosc bardziej zawansowanych userow zna sie dosc dobrze na wyszukiwaniu [czytaj: maja licencje azuona i znaja skyscanner i kayak : ) ] i rzadko korzysta z propozycji umieszczonych w tym dziale
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Istvan, msala oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group