Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Gru 2022 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2236
złoty
Jeśli nie macie dzieci to rozwód i słownik rozwiąże większość Twoich problemów.

@LonDynia Z tą Tajlandią może być coś na rzeczy, skoro "i obu nas było na nie stać" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
#22 PostWysłany: 02 Gru 2022 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
karamuczo napisał(a):
Po długich narzekaniach z mojej strony stwierdziła że gdziekolwiek wyjść z domu na dłużej niż dwie godziny mogę co najwyżej raz w miesiącu - czy to będzie wyjście do teatru na sztukę trwającą więcej niż dwie godziny, czy na koncert, czy też podróż całodniową.

Podobnie jak @elwirka jestem mężatką z długim stażem (u mnie to ~ 20 lat) i szczerze to ciężko mi uwierzyć w to co czytam bo mi się takie podejście w ogóle w głowie nie mieści chyba, że zostałeś w przeszłości złapany na jakiejś zdradzie. :)
Wspólne zainteresowania to dość ważny elemenet - nie rozmawialiście o tym w ogóle przed ślubem?
Stawianie jakiegokolwiek ultimatum bez jakichkolwiek podstaw nie ma nic wspólnego z zaufaniem, które jest podstawą związku więc tak:
- bardzo poważna rozmowa (dlaczego ona nie chce żebyś podróżował? dlaczego zabrania Ci jednej z Twoich pasji? o co chodzi?)
- terapia małżeńska
- rozwód (serio - jeśli lubisz podróżować i jest to dla Ciebie bardzo ważne, a ona nie chce podróżować z Tobą to nie będziesz szczęśliwy)

Pozostaje też kwestia budźetu podróży, który opisujesz, ale w to nie będę wchodziła bo w każdym związku wygląda to inaczej. 8-)

karamuczo napisał(a):
Próbuję ją przekonać że naprawdę nic złego tam się nie dzieje - umożliwiłem śledzenie mojego telefonu w iOS przez gps i powiedziałem żę mogę nawet jakąś kamerę nasobną ze sobą w podróżach nosić by w każdej chwili mogła zobaczyć gdzie jestem, niestety nie dała się przekonać.

W ten sposób dajesz jej argumenty, że coś złego może się tam dziać, bo dlaczego z innego powodu miałbyś dać się śledzić?? Tylko osoba która coś "przeskrobała" przystałaby na coś takiego.


Ostatnio edytowany przez billabong, 02 Gru 2022 09:40, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
LPojez uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 02 Gru 2022 09:34 

I to ten moment kiedy człowiek zastanawia się czy temat to trolling czy życie. Pewnie uznałbym za trolling, gdyby nie to że mam kolegę w podobnej sytuacji, tj. jego kobieta całymi dniami po pracy najchętniej siedziałaby w domu.

Jeśli to życie, to życie jest jedno. Nie warto się ograniczać. Czyli rozwód, im szybciej tym lepiej. Ale życie też pokazuje, że po rozwodzie można mieszkać i żyć nadal razem. Tyle, że więcej jest wtedy przestrzeni. Może i Ciebie to czeka. Małżeństwo bez dzieci to tylko papierek. I niższe podatki
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Gru 2022 09:53 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Ja myśle ze ona blefuje. Niewiarygidne jest aby krotkie podroze na niskim budżecie mogły spowodować rozwod. Szczególnie że ona nie ma zadnej alternatywy.
Spacer nad morzem albo hiszpanski serial na netflixie? Bez jaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 02 Gru 2022 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 547
Loty: 156
Kilometry: 283 789
srebrny
@karamuczo
Zadaj sobie pytanie czy chcesz żyć z osobą, która nie szanuje twoich potrzeb i nie akceptuje cię takim jaki jesteś.
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 02 Gru 2022 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1704
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@karamuczo

Po tym co napisałeś Twoja wybranka życiowa ma manie kontroli Ciebie na każdym kroku...a to już jest przesada. Mogło na to wpłynąć negatywne wydarzenia w jej życiu przed poznaniem Ciebie i teraz stara się (za bardzo) kontrolować Ciebie i trzymać przy sobie aby nie stracić Twojej osoby. Z drugiej strony negatywną przeszłość powinno się zostawić w tyle i skupiać na teraźniejszości i przyszłości. W relacji dwóch osób ważne jest zaufanie, bo jeżeli nadal go nie ma po tylu latach bycia razem to coś jest nie tak...zaufanie było nadszarpnięte czy nie? Jeżeli nie to jesteś w bardzo toksycznej relacji, którą należałoby zakończyć bo tylko ogranicza to drugą osobę w jej życiu. Jak zamkniesz ptaka w klatce to on nie będzie w niej szczęśliwy, jego natura to życie na wolności. Tak samo jest w tym przypadku. Na pewno ciężko jest zakończyć wieloletni związek bo będą wracać wspomnienia do tych miło spędzonych chwil ale z drugiej strony zobacz że nie możesz być szczęśliwy w tym hobby co każdy z nas tutaj na forum lubi. Musisz podjąć ważną, męską decyzję aby nie przekreślić sobie całego życia i na emeryturze żałować że przez jedną osobę nie mogło się realizować i poznawać świata.
Pamiętaj, życie ma się jedno i w życiu chodzi o to aby być szczęśliwym to co się robi.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 02 Gru 2022 10:22 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3368
złoty
Ale gosc w barze pyta ludzi czy picie jest fajne ;)

Moze niech zapyta na forum netflixa co o tym sądzą? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 02 Gru 2022 10:25 

Rejestracja: 08 Sie 2015
Posty: 25
Loty: 54
Kilometry: 70 847
karamuczo napisał(a):
mogę nawet jakąś kamerę nasobną ze sobą w podróżach nosić


Całe szczęście, że nie kazała Ci wsobnej nosić.
_________________
https://my.flightradar24.com/Juventino10/flights
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 02 Gru 2022 10:47 

Rejestracja: 21 Wrz 2016
Posty: 172
Cytuj:
@miotaczkiszonki twój seksistowski komentarz jest najgłupszym z możliwych w tym temacie. Dziecko nie rozwiązuje żadnych problemów, jedynie je nawarstwia.


Elwirka, bez urazy. Poziom mojej odpowiedzi dostosowałem do poziomu trollingu autora tematu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 418
Kilometry: 787 507
srebrny
@miotaczkiszonki
Może to i trolling, a może prawda. Coś się długo zabierał do tego trollowania, skoro autor tematu na forum jest zarejestrowany od 2015 roku;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:11 

Rejestracja: 21 Wrz 2016
Posty: 172
Może żona dopiero pozwoliła mu na skorzystanie z komputera ? Akcja z gps i kamerką przechyliła szale ku trollingowi.
Jeżeli jednak to prawda to zachowanie małżonki podchodzi pod przemoc psychiczną
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2022
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
Trolling nie trolling… Wątek ma potencjał. 😆
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:17 

Rejestracja: 27 Sie 2021
Posty: 180
Idealny post na Wykop.pl, tylko trzeba otagować #przegryw ;) ;)
_________________
Forum niedyskusyjne...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:18 

Rejestracja: 22 Wrz 2015
Posty: 15
Nie trolling. Po prostu systemy śledzenia myślałem by dodać by nie mieć przed żoną nic do ukrycia w podróżach. Ostatecznie tylko gps został a możliwość dodania kamerki tylko takiej by ona mogła zobaczyć, gdzie jestem, nie do streamingu online, nie przekonała jej więc kamerki nie kupiłem, jednak nie miałbym problemu z zastosowaniem takowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2022
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
@karamuczo A czemu nie streaming online? Jeszcze by z tego jaki fajny vlog podróżniczy powstał z ciekawym backgroundem. 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1197
Loty: 400
Kilometry: 664 069
srebrny
Ludzie generalnie lubią chodzić na smyczy, prowadzeni nie tylko przez zaborczych partnerów ale też przez różnego rodzaju organizacje a wymiar tego zniewolenia jest na świecie ogromny, dlatego ta sytuacja wcale nie jest taka nieprawdopodobna.
Nie daj się chłopie i wybierz właściwą pigułkę!
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:26 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 64
@karamuczo pokaż ten wątek żonie, chętnie usłyszymy jej stronę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011
Posty: 706
Loty: 168
Kilometry: 322 179
złoty
Może to i luźne gatki, może i trolling. Tego nie wiemy, może chłop ma problem i nie wie gdzie zapytać a grupa podróżnicza jest mu najbliższą sercu.
Natomiast wyśmiewanie się z kogoś kto popełnia jakieś błędy językowe jest strasznie prymitywne. Mam wrażenie że to jakaś nasza polaków domena.
Z tego powodu właśnie wiele osób ma problem z dogadywaniem się za granica, bo się muszą zastanowić jak poprawnie, gramatycznie coś powiedzieć, a cały świat ma to gdzieś byle się dogadać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:38 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 605
niebieski
A wyjazdy z teściową zamiast żony? Skoro kamerka nie pomaga...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 02 Gru 2022 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 418
Kilometry: 787 507
srebrny
karamuczo napisał(a):
jednak zupełnie nie daje się przekonać. Porównuje to do alkoholizmu oraz wszczyna awantury, również w obecności teściów.


Argumenty żony już przecież znamy;-)

A tak na poważnie @karamuczo. Jeżeli nie dogadasz się z własną żoną, to nikt ci nie pomoże. Ewentualny rozwód powinien być szybki bez orzekania o winie. Bo żaden sąd nie dopatrzy się w budżetowych wyjazdach zaniedbywania rodziny i spadku życiowej stopy. O alimenty też się martwić nie powinieneś, skoro żona zarabia więcej od ciebie. Jesteś na rozdrożu i nie masz łatwego zadania. Ale my cię nie znamy i ciężko nam popchnąć cię w którąkolwiek stronę. Decyduj sam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Djorkaeff oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group