Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Żółty tydzień
#1 PostWysłany: 06 Kwi 2011 10:44 

Rejestracja: 10 Sty 2011
Posty: 29
Witam, od 4 do 15.04.2011 jest "żółty tydzień". Można się zaszczepić o około 30% taniej na WZW A i B. Uwaga istotna rzecz. Część przychodni, która uczestniczy w akcji zachowuje się typowo po polsku, a mianowicie - szczepionkę sprzedaje taniej, ale pobiera wyższą opłatę za badanie stanu zdrowia i oczywiście pacjent wychodzi na zero, a cwaniak się śmieje. Można zatem zadzwonić wcześniej do wybranego lekarza i wypytać o szczegóły lub pójść do zwykłego internisty pierwszego kontaktu, który za darmo nas przebada i wystawi zaświadczenie o braku przeciwskazań do szczepienia. Potem ze świstkiem udajemy się na szczepienie i parę dyszek mamy w kieszeni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Żółty tydzień
#2 PostWysłany: 06 Kwi 2011 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 108
10 zł szczepienie
10-15 zł 5 minutowa wizyta lekarska
szczepionka z 10-15zł

przynajmniej tyle ja płaciłem i to idąc do prywatnej przychodni (więc niby powinno być drożej) w żaden żółty tydzień.

z tym, że co z tego, że tydzień jak trzeba przyjąć tych szczepionek 2-3 (druga po około 2 tygodniach-miesiącu, a trzecia bodajże po 6-12 miechach)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Żółty tydzień
#3 PostWysłany: 06 Kwi 2011 22:14 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
a gdzie tak płaciłeś? I rozumiem że za B? czy skojarzoną?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Żółty tydzień
#4 PostWysłany: 07 Kwi 2011 11:24 

Rejestracja: 10 Sty 2011
Posty: 29
10-15 zl za szczepionke? Masz na mysli A+B? We Wroclawiu taka przyjemnosc to wydatek okolo 130-180 zl w zaleznosci od miejsca, wiec "Zolty tydzien" jest bardzo oplacalny. Akurat wypada mi trzecie szczepienie, wiec w poniedzialek skorzystam z tej akcji. Jesli nawet ktos pojdzie pierwszy raz, to tez zaoszczedzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Żółty tydzień
#5 PostWysłany: 07 Kwi 2011 19:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 108
żebym to ja pamiętał gdzie - wiem że w 2008 roku bo miałam mieć operację to się szczepiłem

ale jak wprowadziłem zamęt to sorry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Żółty tydzień
#6 PostWysłany: 11 Kwi 2011 21:08 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 122
Sulik napisał(a):
żebym to ja pamiętał gdzie - wiem że w 2008 roku bo miałam mieć operację to się szczepiłem

ale jak wprowadziłem zamęt to sorry.


chyba trochę wprowadziłeś ;)
z tego co wiem, to przed operacjami robią samą B, a ona jest stosunkowo tania; A+B znacznie droższa, podobnie jak samo A (ta nawet droższa niż łączona, tyle, że wystarczą 2 dawki)
na wyjazd raczej potrzebna jest A - bo ta dot. żółtaczki pokarmowej, którą można znacznie łatwiej złapać na wyjeździe niż żółtaczkę wszczepienną, przeciw której szczepią przed operacjami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Żółty tydzień
#7 PostWysłany: 13 Kwi 2011 13:30 

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1
W Medrun też teraz szczepią w ramach Żółtego Tygodnia, a na stronie akcji nie ma nic o tym. Ale Medrun pisze u siebie także warto sprawdzić tam cenę
http://www.medrun.pl/wroclaw/article/in ... lnosci/164
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group