Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lis 2015 01:53 

Rejestracja: 26 Kwi 2015
Posty: 176
Witam,

chciałbym sprawić prezent bliskim i zakupić bon upominkowy Wizzair. Dostepne sa nominaly 105 i 210pln.
Czy ktos z tego już korzystał ?
Doczytałem, że podczas jednej transkacji można wykorzystać 4 vouchery, ktoś to przerabiał ?
Jako, że planuje kupić to na Święta a potem urodziny za parę miesięcy - wiem, że dana osoba wykorzystałaby to w jednej rezerwacji, dlatego chce mieć pewność, że parę voucherów przechodzi podczas jednej transakcji.
Dodatkowo czytałem o opłatach manipulacyjnych - przy zakupie vouchera nie pobiera, ale przy rezerwacji już owszem - to pospolite 35zl. czy cos wiecej?

Prosze o pomoc :)

-- 12 Lis 2015 00:59 --

i co jeszcze bardzo wazne - czy tym voucherem mozna kupic rowniez WDC?
Przelewem nie mozna, ale... mozna, wiec jak to jest tutaj? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 13 Lis 2015 01:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 170
Loty: 66
Kilometry: 87 331
Ja kiedyś korzystałem z tego za 105 PLN. Z tego co pamiętam (teraz to już nie jestem pewien) odejmowało od całej kwoty 105 PLN a resztę zapłaciłem kartą. Według ich regulaminu można wykorzystać max 4 vouchery w jednej transakcji.

Podepnę się bo mam problem dotyczący vouchera. Chciałem użyć bonu na zakup biletów, nie pokrywał całości więc pomyślałem, że resztę zapłacę kartą. Po dokonaniu płatności wyskoczył jakiś błąd, chociaż kwotę jaka pozostała po wykorzystaniu vouchera zablokowali mi na koncie (33,80 PLN). Dodatkowo pojawiła się nowa kwota do zapłaty (124,60 PLN). Rezerwacja ma status "oczekuje" a takie coś jest rozliczeniu tejże rezerwacji. Ktoś ma jakiś pomysł?

Image

Edit
Sprawdziłem jak to było za 1szym razem. Płaciłem tylko za resztę pozostałą po odjęciu Vouchera.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Lis 2015 21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2013
Posty: 170
Loty: 66
Kilometry: 87 331
mały update

Dostałem odpowiedź od customer relations, że to był błąd systemowy i wprowadzili korektę. Dostałem maila z potwierdzeniem rezerwacji także Gruzjo, nadchodzimy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group