Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lip 2019 23:20 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Cześć, mam nadzieję, że u Was wszystko "leci" w porządku!

Mam następujący problem i będę wdzięczny za Wasze porady/opinie/doświadczenia.

Kupiłem 2 miesiące temu bilety poprzez Deltę płacąc kartą kredytową na połączenie:

LAX-AMS-WAW-AMS-ATL-PIT (z wyjątkiem ATL-PIT) wszystko na metalu KLM-u.

Problem wygląda następująco:

Strona KLMu widzi rezerwację jako LAX-AMS-WAW-AMS-ATL i koniec - pojawiają się oferty hoteli/aut właśnie w Atlancie.

Strona Delty: LAX-AMS-ATL-PIT - nie ma słowa o Warszawie. Oczywiście e-tixy w pełni poprawne.

Generalnie miałem na to "wywalone", bo już nie takie kwiatki miałem, ale trochę mnie zmroziło jak na czacie FB zapytałem się KLMu i dostałem odpowiedź, że to co na ich stronie jest wyśietlone jest w pełni poprawne. Po telefonie na infolinię Delty również twierdzą, że nie ma żadnej Warszawy - jak to ugryźć? Wylot na wakacje do Polski mam za 3 tygodnie...
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
#2 PostWysłany: 13 Lip 2019 06:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7359
HON fly4free
A co powiedzieli na potwierdzenie rezerwacji, które im (jak zakladam) wysłałeś i w którym (ponownie tak zakładam) jest cała zarezerwowana trasa?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group