Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sty 2017 17:49 

Rejestracja: 19 Sty 2017
Posty: 2
Witam,
od dłuższego czasu nie kupowałem biletów przez Ryanaira. Kilka dni temu zakupiłem 4 bilety płacąc przez platformę płatniczą Paysera.
Dostałem na maila potwierdzenia zapłaty i rezerwacji zarówno od Ryanaira jak i Paysera, jednak nie dostałem maila z numerem rezerwacji potrzebnym do przeprowadzenia odprawy online. Po wykonaniu telefonu do Ryanaira udało się dowiedzieć, że podczas dokonywania płatności zmieniony został jakoś mój adres e-mail jak i korespondencyjny na adres w Wilnie. Pani przez telefon powiedziała mi, że jeżeli korzystałem z pośrednika płatności, mail z potwierdzeniem potrzebny do odprawy musiał zostać wysłany na maila pośrednika i to pośrednik ma obowiązek tego maila przekazać mnie. Niestety platforma Paysera całkowicie umywa ręcę w kółko odpisując mi dokładnie to samo, że są tylko pośrednikiem i że wszystko muszę załatwiać z Ryanairem. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację, lub wie co mogę jeszcze zrobić w takiej sytuacji? Lot jest za dwa miesiące, ale na tę chwilę nie mam dostępu do swoich biletów i nie mogę zalogować się na odprawę online.
Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, pozdrawiam,
Sebastian
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 19 Sty 2017 18:39 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
freshmaker napisał(a):

Pani przez telefon powiedziała mi, że jeżeli korzystałem z pośrednika płatności, mail z potwierdzeniem potrzebny do odprawy musiał zostać wysłany na maila pośrednika i to pośrednik ma obowiązek tego maila przekazać mnie. Niestety platforma Paysera całkowicie umywa ręcę
Informacje od Ryanaira są poprawne,wina ewidentnie po stronie Paysera, tam monituj do skutku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Sty 2017 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
freshmaker napisał(a):
mail z potwierdzeniem potrzebny do odprawy musiał zostać wysłany na maila pośrednika i to pośrednik ma obowiązek tego maila przekazać mnie


Sedno sprawy, musisz mieć Nr rezerwacji Ryanair i mail użyty do rezerwacji - obie te dane ma pośrednik, Bez tego ani rusz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sty 2017 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Dostałem na maila potwierdzenia zapłaty i rezerwacji zarówno od Ryanaira jak i Paysera,
W tym potwierdzeniu powinien być numer rezerwacji...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sty 2017 19:59 

Rejestracja: 19 Sty 2017
Posty: 2
A jezeli płatność została dokonana przez stronę ryan-tanieloty? czy to cokolwiek zmienia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Sty 2017 20:24 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
freshmaker napisał(a):
A płatność została dokonana przez stronę ryan-tanieloty?

Bardziej konkretnie możesz :?: bo jakoś w ogóle takiej strony nie kojarzę i nie wiem co by to miało zmieniać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Sty 2017 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
@‌freshmaker‌: Coś bardzo mieszasz...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group