Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 21 Paź 2020 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Wylot BER-LPA mamy 8.11 i ten widnieje jeszcze w kalendarzu, powrotu z 15.11 już nie ma, rezerwacja jeszcze nie ruszona, ale pewnie za niedługo przyjdzie jakaś anulacja, @jacek96 można prosić info o jakie przepisy wchodzące 8.11 chodzi?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#222 PostWysłany: 21 Paź 2020 18:11 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
-- 21 Paź 2020 18:07 --

@michzak obowiązkowa izolacja lub kwarantanna dla wszystkich wracający z zagranicy-z obojętnie jakiego kraju. Min.6dni, a przy kwarantannie do 14 dni, gdy kraj zaliczony wysokiego ryzyka.

-- 21 Paź 2020 18:11 --

@vistacash napisałem powyżej, a więcej jest w wątku: Niemcy-covid
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
michzak uważa post za pomocny.
 
      
#223 PostWysłany: 22 Paź 2020 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
@jacek96
Sa male odstepstwa od tego:

Mehrere Sonderregelungen
Die Musterverordnung sieht Ausnahmen von der Test- und Quarantänepflicht vor. Sie gelten für Transitreisen, für Reisen in Nachbarländer von weniger als 24 Stunden Dauer, für Besuche aus familiären Gründen von bis zu 72 Stunden, für Berufs- und Studienpendler sowie für Beschäftigte im Waren- und Personenverkehr, für Beschäftigte im Gesundheitswesen und für "hochrangige Repräsentanten staatlicher Organe" - hier ist jeweils das Vorliegen eines Schutz- und Hygienekonzepts erforderlich. Sonderregelungen sind auch für Saisonarbeiter und Bundeswehrangehörige vorgesehen.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gello666 uważa post za pomocny.
 
      
#224 PostWysłany: 22 Paź 2020 22:15 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Zgadza się, dlatego odesłałem dodatkowo do tematu: " Niemcy-covid".
Natomiast te odstępstwa nie mają zadnego wpływu na wielkość ruchu turystycznego, który będzie b.mocno ograniczony od 08.11..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 22 Paź 2020 22:33 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
walerek napisał(a):
-- 21 Paź 2020 17:58 --

Kothson napisał(a):
Mam lot U2 11-18 listopada z Berlina na Maderę, na razie nie odwołali rezerwacji.




Może jeszcze nie odwołali ale za kilka dni to zrobią. Nie można już kupić biletów w tych dniach. Więc możesz się nastawić, że w tym terminie nie polecisz.
Już odwołali, maila nie otrzymałem od nich, ale na www możliwość zmiany/vouchera/zwrotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 26 Paź 2020 11:46 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1959
platynowy
U2 przywrócił odwołaną wcześniej siatkę lotów z BER na Kanary w II i III dekadzie XI 2020. Loty dostępne oprócz TFS raz w tygodniu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 26 Paź 2020 22:28 

Rejestracja: 29 Lis 2013
Posty: 328
niebieski
I to jest coś mega irytującego w Easyjecie :evil: Mam kilka lotów na grudzień i nic się nie zgadza względem rozkładu który jest do kupienia na ich stronie - loty wycięte z siatki, pozmieniane daty, godziny, no Meksyk... Ale rezerwacje są Confirmed, mogę dodać bagaż, wybrać siedzenie itd. Skusiłem się na ich promocje w marcu 'Wszystkie loty za £29!!' i szczerze żałuję. :twisted:

Czat nie działa oczywiście (bo po co?), bede musiał zadzwonić. Jak dzwonisz to na dzien dobry 'Witamy w Easyjet, prosze dzwonic tylko w pilnych sprawach i jesli podroz jest w ciagu najblizszych 48h'
Jak już połącze sie z konsultantem to spodziewam się że powie 'I'm sorry, nie moge nic zrobić, dostaniesz mejla w stosownym czasie'.
Tylko co mi po mejlu na początku grudnia jak tu chodzi o Świąteczno-Noworoczne loty? W grę wchodzą noclegi, dojazdy na miejscu itd. Albo zwyczajnie loty mogą być wyprzedane i nie będzie jak mnie nawet jak upchać na alternatywny lot. :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 27 Paź 2020 04:33 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
skontaktuj się z nimi przez FB easyjet polska; ja wszystko załatwiłem w 2 minuty z polskim konsultantem;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 27 Paź 2020 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Jac napisał(a):
I to jest coś mega irytującego w Easyjecie :evil: Mam kilka lotów na grudzień i nic się nie zgadza względem rozkładu który jest do kupienia na ich stronie - loty wycięte z siatki, pozmieniane daty, godziny, no Meksyk... Ale rezerwacje są Confirmed, mogę dodać bagaż, wybrać siedzenie itd. Skusiłem się na ich promocje w marcu 'Wszystkie loty za £29!!' i szczerze żałuję. :twisted:

Czat nie działa oczywiście (bo po co?), bede musiał zadzwonić. Jak dzwonisz to na dzien dobry 'Witamy w Easyjet, prosze dzwonic tylko w pilnych sprawach i jesli podroz jest w ciagu najblizszych 48h'
Jak już połącze sie z konsultantem to spodziewam się że powie 'I'm sorry, nie moge nic zrobić, dostaniesz mejla w stosownym czasie'.
Tylko co mi po mejlu na początku grudnia jak tu chodzi o Świąteczno-Noworoczne loty? W grę wchodzą noclegi, dojazdy na miejscu itd. Albo zwyczajnie loty mogą być wyprzedane i nie będzie jak mnie nawet jak upchać na alternatywny lot. :cry:



Dzwonilem w piatek, czekalem jakies 3 min, po 5 min wszytsko zalatwione. Infolinia dziala na chwile obecna bezblednie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 27 Paź 2020 10:26 

Rejestracja: 07 Cze 2019
Posty: 53
Madera z BER na listopad/grudzień 2020 odwołana. Bez informacji emailem - jak u poprzednika, pojawiła się informacja w aplikacji po jej uruchomieniu. Z dostępnych opcji (przełożenie na dowolny termin do września 2021 z możliwością zmiany lotniska, kupon z jakimiś dodatkami i wniosek o zwrot) wybrałem przebukowanie na drugą połowę kwietnia 2021, lot sobota-sobota. Żadnych dopłat. Proces przebiegł sprawnie. Potwierdzenie na email od razu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 27 Paź 2020 15:17 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
dzisiaj dostałem maila od easyjet o odwołaniu moich lotów BER-ACE na poczatku grudnia , tymczasem te loty są dalej widoczne w systemie , nawet przechodzi sie do płatności...O co tu chodzi? Metoda na pozyskanie środków?
Z Madera to juz w ogóle nie wiadomo o co chodzi...Leciałem tam easyjetem z Berlina na początku pazdziernika , samolot w obie strony prawie pełen , testy za darmo na lotnisku na Maderze....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 27 Paź 2020 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Czy jest jakiś formularz online do zwrotu? Miałem lecieć na Maderę 16.12, w grafiku lot wycięty, brak wiadomości od easyjet o tym że lot się nie odbędzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 27 Paź 2020 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
@gello666 chyba że częściowo Madera wycięta, bo mam rezerwację 12-19.12 i w kalendarzu sprzedaży dalej dostępna, moja rezerwacja również dalej potwierdzona, ale jak dziś wiadomo sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie im bliżej terminu

@joael jak Ci się zmieni status rezerwacji będziesz miał dostępne opcje w "Manage Booking", w tym też zwrot, ja ostatnio czekałem 2 dni dla lotu na kanary od momentu wycięcia rejsu z kalendarza
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 27 Paź 2020 15:42 

Rejestracja: 07 Cze 2019
Posty: 53
joael napisał(a):
Czy jest jakiś formularz online do zwrotu? Miałem lecieć na Maderę 16.12, w grafiku lot wycięty, brak wiadomości od easyjet o tym że lot się nie odbędzie

pojawia się link w Manage Bookings, ale dopiero po odwołaniu lotu.
Jeżeli masz już lot wycięty to pewnie niedługo będzie taka możliwość.
U mnie (post wyżej) email z powiadomieniem o odwołaniu lotu przyszedł kilka godzin po tym jak sam zdążyłem zauważyć to w aplikacji i zmienić termin.
dostępne opcje:
"Please see below the three options that are available to you:
1. Switch to another easyJet flight for free*. You can change to another flight yourself via Manage Bookings.

2. Choose a voucher for the full value of your ticket. The voucher is valid for 12 months from the date of issue and gives you the flexibility to book travel anywhere on our network when you're ready to fly. You can request the voucher yourself via Manage Bookings.

3. If the above options are not suitable and you would prefer a refund, you can request this yourself via Manage Bookings. We are doing our best to process refund requests in the shortest possible time. Once you have submitted an online refund request, you can track the status of your request here.

*Excludes route changes to/from Israel, Egypt, Jordan, Turkey, Morocco."
"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 27 Paź 2020 15:43 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Teraz dokladnie spojrzałem nie w mailu tylko w "moje rezerwacje" ...a wiec jest tak...mam na 30 list- 6 grudnia....6 grudnia normalnie jest ., a 30 listopad tez jest tylko wylot zmienili z 6 rano na 11 rano...ale w mojej rezerwcji juz moge za darmo zmienic na co chce oba loty do wrzesnia 2021....ze wzgledu na to , że kanary moga zaraz wprowadzic to, że mozna do nich wlecieć tylko ze zrobionym uprzednio testem , mocno sie zastanawiam czy tak nie zrobic i nie zmienic na maj albo na czerwiec na ber- la palma...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 27 Paź 2020 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
@samaki9

Niedlugo ma wejsc kalendarz na pazdziernik 2021. Dodam jako ciekawostke, dla tych ktorzy maja sporo M&M, ze kazdy lot mozna zmienic np. na BER-TLV a stamtad to juz wiadomo gdzie i z jakimi doplatami mozna poleciec.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 27 Paź 2020 17:18 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Skandaliczne postępowanie linii. Gorzej od Ryanara i Wizza. Moje loty z listopada były zlikwidowane już we wrześniu, a maile o tym dopiero niedawno przyszły. Poza tym zmiana godziny lotu o 10 h wczesniej (lot w marcu 21) nie pozwala na jakąkolwiek anulację. A to jest dość znacząca zmiana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 27 Paź 2020 17:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Ale skoro zmienili Ci lot o 10h to mozesz zglosic refund i dostac pieniadze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 27 Paź 2020 17:48 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@Flyguy - zmieniłem juz na czerwiec na BER-SPC , wyszło 35 euro rt za osobę , także ok.... ale kto to wie co do tego czasu się wydarzy....
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
#240 PostWysłany: 27 Paź 2020 17:57 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
@Flyguy, takiej opcji nie ma w rezerwacji. W każdym razie ja tego nie widzę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group