Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:28 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 200
Loty: 27
Kilometry: 49 997
niebieski
Na moich rezerwacjach wszystko jest okej (do lotu 9 dni) i wszystko wygląda tak, jakby lot miał się odbyć.

Powrót tego samego dnia z Rzymu widnieje jako dostępny. Ta sama sytuacja co w czwartek 2.07 jest w niedzielę 5.07

Załączniki:
Komentarz do pliku: zrzut ekranu
easy rome berlin.jpg
easy rome berlin.jpg [ 95.63 KiB | Obejrzany 2094 razy ]
_________________
42 państwa Europy + Meksyk, Dominikana, Maroko, Tunezja, Egipt, Izrael, Palestyna, Liban, Turcja, Jordania, Gruzja, Armenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Oman i ZEA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#162 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:31 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 23 Cze 2020 13:30 --

Spojrzałem na stronę EasyJet i powrót w ten sam dzień jest sprzedawany. Zatem..lot powinien się odbyć :P aczkolwiek nie za bardzo wierzę , że wszystkie miejsca są wyprzedane na Twój lot.

-- 23 Cze 2020 13:31 --

Jednoczesnie pisaliśmy :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:33 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 200
Loty: 27
Kilometry: 49 997
niebieski
Wczoraj, jak mój lot do Rzymu jeszcze widniał jako dostepny, to podejrzałem i podliczyłem liczbę zajętych miejsc to wychodziło jakieś 40%, czyli nieźle
_________________
42 państwa Europy + Meksyk, Dominikana, Maroko, Tunezja, Egipt, Izrael, Palestyna, Liban, Turcja, Jordania, Gruzja, Armenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Oman i ZEA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 23 Cze 2020 12:49 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Trzymam kciuki żeby się udało tym bardziej , że jesteś z mojego miasta :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
Szczecin lubi ten post.
 
      
#165 PostWysłany: 29 Lip 2020 10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Kupiłam w czerwcu bilety na przełom września i października z Berlina T do Neapolu. Teraz chciałam dokupić jeszcze dwa a tu niespodzianka: siatka rozpoczyna się od 1 października. Mój lot nadal funkcjonuje jako aktywny w moich rezerwacjach. Że bilety od końca lipca do końca września zostały sprzedane jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć. jakkolwiek tych kolejnych biletów nie muszę ostatecznie kupować (trudno) to z wylotem są powiązane moje rezerwacje noclegów, samochodu itd.
Macie jakiś pomysł co mogło się przydarzyć?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 29 Lip 2020 10:07 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Wrzuć jakies fikcyjne daty w okolicach po twoich terminach i się szybko przekonasz co jest grane. Niestety prawdopodobnie będzie cancel ale to tylko moje zdanie. EasyJet wiele razy już tak robił. Oficjalne odwołania w moich przypadkach następowało ok 2 tygodni przed rzekomym wylotem :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 29 Lip 2020 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Robiłam to. Nie ma lotów we wrześniu i sierpniu w ogóle.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 29 Lip 2020 10:26 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4804
platynowy
Klasycznie od daty wskazanej wyżej będziesz mogła podmienić na cokolwiek z dostępnej ich siatki lotów za free

Takie czasy, że rezerwuje się wszystko tylko z możliwością darmowej anulacji czyli powoli działaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 29 Lip 2020 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
No tak - ja tylko nie bardzo rozumiem. W inne miejsca można sobie z U2 polecieć w tym terminie. Więc koronawirus to nie powód.
Napisalam do nich - zobaczymy co odpowiedzą (jeśli w ogóle)
@Szczecin - a jak skończyła sie twoja "przygoda" ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 29 Lip 2020 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
gosiagosia napisał(a):
Kupiłam w czerwcu bilety na przełom września i października z Berlina T do Neapolu. Teraz chciałam dokupić jeszcze dwa a tu niespodzianka: siatka rozpoczyna się od 1 października. Mój lot nadal funkcjonuje jako aktywny w moich rezerwacjach. Że bilety od końca lipca do końca września zostały sprzedane jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć. jakkolwiek tych kolejnych biletów nie muszę ostatecznie kupować (trudno) to z wylotem są powiązane moje rezerwacje noclegów, samochodu itd.
Macie jakiś pomysł co mogło się przydarzyć?


Miałem taka sytuacje na loty na początku lipca, ostatecznie anulowali na 14dni przed odlotem, do wyboru zwrot kasy lub voucher powiększony o dana kwotę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#171 PostWysłany: 29 Lip 2020 11:45 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4804
platynowy
Co znaczy voucher powiększony o daną kwotę :) i czy na pewno nie było już opcji zmiany za darmo na cokolwiek z ich siatki lotów?

Bo jeszcze kilka tygodni wstecz zero z tym problemu, do tego do samodzielnej zmiany
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 29 Lip 2020 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
No właśnie. 14 dni przed to trochę bez sensu skoro wydaje sie, że już mają wiedzę w tym temacie.
Napisalam do nich bo kiedyś w FR mialam podobną sytuacje a po moim zapytaniu do customer service loty powrócily na rozklad. Więc mam nadzieję że to tylko bałagan.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 29 Lip 2020 12:23 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4804
platynowy
Raczej nie jest to bałagan, skoro z Krakowa Neapol też dopiero od października br
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 29 Lip 2020 13:19 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 145
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Basel - Kraków również od października. Jest moze jakas alternatywa by dostać się do Krakowa z Zurichu lub Basel?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#175 PostWysłany: 29 Lip 2020 13:34 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
Sorry, że się czepiam. Ale Basel to po polsku Bazylea.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#176 PostWysłany: 29 Lip 2020 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
No skoro inne miasta też zmienione to chyba marne szanse.
Ten obecny rok to jakiś koszmar - 4 podróże skasowane a teraz co/ Znów falstart:(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 29 Lip 2020 14:24 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
gosiagosia...może to nie jest odkrywcze ale zabezpieczając się właśnie przed takimi sytuacjami (skasowano mi 6 lotów :mrgreen: ) i mając wiedzę , że ok 2 tygodnie przed datą wylotu dostanę kolejny cancel robię rezerwacje noclegów w różnych destynacjach w różnych krajach które mogę anulować bezkosztowo. Po cancelu ze strony Easyjet otrzymasz komunikat o możliwości zamiany swojej destynacji na każdą inszą z rokładu. Wcześniej sprawdzam dni i godziny lotów i pozostaje mi tylko wrzucić zamianę na wcześniej zaobserwowane destynacje. Na październik mam 4 kraje. Bilet na Fuertę kupiony ale jak nie dojdzie do skutku to se cuuś wybiorę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 29 Lip 2020 14:27 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4804
platynowy
@szczotek99 twierdzi, że obecnie nie ma już opcji zmiany na ich cokolwiek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 29 Lip 2020 14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
@HandSome no nie jest odkrywcze. Mam jednak opory przed takim postępowaniem. To nic fajnego dla właścicieli noclegów ze ktos im zablokuje miejsca. Dlatego to co robi easy jet jest nie w porządku.
Nie anulowali lotów z powodu koronawirusa tylko dlatego ze przemeblowali siatkę bo tak im pasowało. Wiec powinni zwrócić kasę od razu a nie dają mi tylko możliwość zmiany.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 29 Lip 2020 15:02 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 29 Lip 2020 15:55 --

Każde info o anulacji zawiera u mnie to samo co pisze szczotek ale dodatkowo możliwość zmiany na dowolną destynację z rozkładu do maja 2021. Może kolega przeoczył lub woli voucher? Dlatego , że kupuję ,,polowane" bilety w niskich cenach to nie żal mi ich zamienić na drogie nowe destynacje :mrgreen:

-- 29 Lip 2020 16:02 --

Tak tylko BTW...właściciel pensjonatu , hotelu czy też inszego pięknego apartamentu wyraża zgodę przy współpracy np. z Booking na darmowe anulacje rezerwacji przez klientów w terminach jakie mu odpowiadają więc chęć bycia wporzo w tym przypadku wydaje mi się mocno naciagane :mrgreen: To jest życie i czas corony więc ewentualna asertywność nie jest czymś złym aczkolwiek każdy postepuje wg własnych zasad. Narzekanie jest najgorsze więc tego nie robię bo to świadczy o małej zaradności a przecież nikt nie chce być odbierany jako...sierotka życiowa :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group