Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
Telefon do WizzAira
(22)1284905

[ 1019 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 51  Następna
Autor Wiadomość
#661 PostWysłany: 14 Cze 2019 15:56 

platynowy
Mi Rzym pokazuje tylko Bari

Tapniete z telefonu
 Relacje PM off  

#662 PostWysłany: 14 Cze 2019 16:01 

@brzemia bez emocji w przełożeniu na nasze :)

Dla Rzym Fiumicino z Krakowa, jako alternatywę pokazuje Bari też tylko z Krakowa
 PM off  

#663 PostWysłany: 14 Cze 2019 16:02 

platynowy
Z telefonu pisałem wiec chciałem szybko i zwięźle. Ujołeś to idealnie. Dzieki

Tapniete z telefonu
 Relacje PM off  

#664 PostWysłany: 14 Cze 2019 16:28 
Awatar użytkownika

Loty: 161
Kilometry: 298 375
niebieski
W odwrotną stronę działa tak jak przypuszczacie. Dla zmienionego lotu do Bari jako alternatywa jest tylko FCO, też tylko z KRK.
 Relacje PM off  

#665 PostWysłany: 14 Cze 2019 16:43 

Zmieniono mi daty marcowych lotów Kraków - Larnaka:

- online po zalogowaniu nie mam innych alternatyw do darmowej zmiany jak pierwotna trasa Kraków - Larnaka

- zadzwoniłem przed chwilą na tanią/drogą infolinię "Welcome to Wizzair", gdybym chciał "jakoby" mogę tak zmienić za darmo na Katowice lub Warszawa - Larnaka

Na razie z powodu 99,9% negatywnej odpowiedzi nie miałem odwagi zapytać czy można na Dubaj z Katowic, może kiedyś dzwoniąc czy przez formularz zawnioskuję (skoro anulowane letnie loty do Dubaj DWC zamieniali na Larnakę, to czemu nie odwrotnie :twisted: )
 PM off  

#666 PostWysłany: 14 Cze 2019 16:48 

złoty
Pytanie, czy oni ręcznie wprowadzają te kierunki, czy jednak z automatu. Gdyby to algorytm z domyślnymi kierunkami to szansa jest. Sam się też łudzę, że będzie ten Dubaj :-)
 Relacje PM off  

#667 PostWysłany: 14 Cze 2019 17:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 143
Kilometry: 256 138
Musi chyba automat z bazą alternatywnych lotnisk dla każdej destynacji (tylko co jakiś czas powinna być aktualizacja - być może dla Krakowa jako stosunkowo nowej bazy mają jakieś braki w systemie, bo Katowice powinny być tutaj naturalną alternatywą). A czynnik ludzki może chyba po akceptacji przełożonych wyjątkowo zmienić na coś spoza listy.

#668 PostWysłany: 14 Cze 2019 18:02 

Loty: 4
Kilometry: 13 255
Zbanowany
Mam tez lot jeden w grudniu na cypr, ale nie widze zadnej trasy alternatywnej. Czy to mozliwe? Gdzie sprawdzacie te trasy alternatywne?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#669 PostWysłany: 14 Cze 2019 18:04 

Wystarczy przeczytać post 665 :shock:
 PM off  

#670 PostWysłany: 14 Cze 2019 18:07 

Zbanowany
Ok, tylko dla pewnosci dopytuje, mam inny miesiac.

Pusto...Image

Relacje PM off  

#671 PostWysłany: 14 Cze 2019 18:14 

:shock: :lol: :shock:

Jak poczytać wyżej zarówno Wizzair Hungary, jak i jego klienci "pogubili się"

Trzeba poczekać, jak nie dodadzą alternatyw to w przypadku chęci darmowej zmiany np. na Katowice trzeba będzie zadzwonić
 PM off  

#672 PostWysłany: 16 Cze 2019 12:30 

platynowy
dziwna sytuacja, loty KTW-DWC dostępne są tylko wrzesień-październik i to w starych datach poniedziałek i piątek
 Relacje PM off  

#673 PostWysłany: 16 Cze 2019 12:36 

Kalendarz pokazuje loty Dubaj DWC z Katowic do końca marca 2020r

Tylko jeśli ktoś jest na tyle cierpliwy i nie boi się jeszcze np. 5 zmian trzeba czekać, bo wyraźnie się bardzo pogubli "co zmieniać, jak i dlaczego"

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 PM off
brzemia lubi ten post.

#674 PostWysłany: 25 Cze 2019 17:58 

Kashpir napisał(a):
Musi chyba automat z bazą alternatywnych lotnisk dla każdej destynacji (tylko co jakiś czas powinna być aktualizacja - być może dla Krakowa jako stosunkowo nowej bazy mają jakieś braki w systemie, bo Katowice powinny być tutaj naturalną alternatywą). A czynnik ludzki może chyba po akceptacji przełożonych wyjątkowo zmienić na coś spoza listy.

Dzwoniąc alternatywą dla Larnaki z Krakowa jest Larnaka z Katowic i Warszawy -14/+30 dni

Pisząc reklamację alternatywą dla Larnaki z Krakowa jest Heraklion i Rodos (latają tam z Budapesztu i tylko latem) - oczywiście Dubaj oficjalnie odpada
 PM off  

#675 PostWysłany: 25 Cze 2019 21:56 
Awatar użytkownika

złoty
brzemia napisał(a):
dziwna sytuacja, loty KTW-DWC dostępne są tylko wrzesień-październik i to w starych datach poniedziałek i piątek

Nadal nie można zmienić :)

Załącznik:
11.jpg

Choć normalnie można kupić :

Załącznik:
22.jpg

Pogubili się strasznie :)

Mega promo za 3700 PLN z plecaczkiem

Załącznik:
33.jpg

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#676 PostWysłany: 25 Cze 2019 22:08 

Zbanowany
Anonymous napisał(a):
Kashpir napisał(a):

Dzwoniąc alternatywą dla Larnaki z Krakowa jest Larnaka z Katowic i Warszawy -14/+30 dni

Pisząc reklamację alternatywą dla Larnaki z Krakowa jest Heraklion i Rodos (latają tam z Budapesztu i tylko latem) - oczywiście Dubaj oficjalnie odpada
Ja zlozylem reklamacje. Wnioskowalem o lot do Dubaju zamiast do Larnaki. Reklamacja odrzucona. Tresc kopiuj+wklej, jakis tam standard, ze przepraszajooo, ale ze wg. takiej i takiej dyrektywy i ze mimo wszystko pozdrawiajoo.

Relacje PM off  

#677 PostWysłany: 02 Lip 2019 22:12 

Cześć :)

Mam taką sytuację: osoba X zarezerwowała lot w obie strony dla X i Y w Wizzair. Lot "do" odbędzie się planowo, natomiast osoba rezerwująca musi wrócić wcześniej (osoba Y wraca planowo). W związku z tym mam dwa pytania:

Czy można zmienić rezerwację tylko na lot powrotny dla X i jak?

Czy jeżeli nie można to osoba Y (nierezerwująca) nie będzie miała problemów z odprawą/powrotem na rezerwacji dokonanej przez osobę, która nie leci tym lotem?

Proszę o pomoc :)
 Relacje PM off  

#678 PostWysłany: 02 Lip 2019 22:19 

HON fly4free
Nie można zmienić tylko jednego odcinka na jednej rezerwacji,ale osoba Y może się odprawić i lecieć bez problemu, a osoba X kupi sobie na powrót nowy bilet w swoim terminie.
 Relacje PM off
MisiaBela lubi ten post.
MisiaBela uważa post za pomocny.

#679 PostWysłany: 02 Lip 2019 22:28 

a czy jest szansa, że ten "niewykorzystany" lot będzie zwrócony w ramach wizz flex?
 Relacje PM off  

#680 PostWysłany: 02 Lip 2019 22:51 

HON fly4free
Nie.Aby skorzystać z usługi WIZZ Flex, anulowanie musi obejmować wszystkich pasażerów i wszystkie loty. Jeśli zdecydujesz się anulować swój lot, będą obowiązywały standardowe opłaty za anulowanie.
 Relacje PM off
MisiaBela lubi ten post.
MisiaBela uważa post za pomocny.

[ 1019 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 51  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość