Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



 [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lip 2022 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 36
Loty: 12
Kilometry: 70 874
Drogie forum,

czy sądzicie, że poniższą rezerwację SAN-SEA-AMS-WAW można będzie bez problemu zmienić na SEA-AMS-WAW czyli na wylot nie z SAN tylko z miejsca przesiadki SEA? Czy w takim przypadku zmiana będzie bezpłatna czy przeliczą ją całkowicie od początku dla SEA-AMS-WAW w dniu zmiany?

Cytuj:
KLM
KLM
KL2904| Operated by Delta
3h 04m
1:40 PM
4:44 PM
SAN San Diego International SEA Seattle / Tacoma International
0h 41m
Connect in airport
KLM
KLM
KL144| Operated by Delta
9h 55m
5:25 PM
12:20 PM+1
SEA Seattle / Tacoma International AMS Amsterdam
2h 10m
Connect in airport
KLM
KLM
KL9346
1h 55m
2:30 PM
4:25 PM
AMS AmsterdamWAW Warsaw Chopin


Warunki modyfikacji:
This fare is changeable but non-refundable and must be used in sequential order for the specified journey and in the specified dates
Fare basis code: NL05TBSB

Modification before the trip
You can change your ticket for free at any time. However, a fare difference may apply.
Modification after the trip
You can change your ticket for free at any time. However, a fare difference may apply.
Refund before the trip
Before the departure of your first outbound flight, you will not receive a refund if you cancel your flight, except for taxes and charges in compliance with applicable regulations.
Refund after the trip
After the departure of your first outbound flight, you will not receive a refund if you cancel your flight, except for taxes and charges in compliance with applicable regulations.

Refund

If you are not present in time for boarding, the ticket is not refundable and you are not eligible for a free rebooking. Booking fees are not refundable, except in the event of flight cancellation by the company or in the event of a delay of more than 5 hours and you renounce to travel. Other surcharges are not refundable if the ticket condition does not allow refund. In case of partial refund, the amount refunded will take into account a fare adjustment based on a one way fare of the flown ticket. Extra service fees can be added if the refund is processed offline.

Pozdrawiam!
Góra
 Relacje PM off  
 
#2 PostWysłany: 07 Lip 2022 20:02 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 2896
srebrny
Obawiam się że bilety w rozsądnych cenach nie pozwalają na zmianę miejsca wylotu.
_________________
Image
Góra
 Relacje PM off  
 
#3 PostWysłany: 07 Lip 2022 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 36
Loty: 12
Kilometry: 70 874
SPLDER ,

W takim razie "Modification before the trip: You can change your ticket for free at any time. However, a fare difference may apply." mam przyjąć że w rozsądnej cenie jest tylko zmiana terminu? Ewentualna zmiana wylotu oznacza defacto skrócenie podróży.

Czy infolinia KLM / Air France ogarnie takie pytanie ? Ostatnio jak dzwoniłem do British z inną sprawą to niczego nie wiedzieli przed lotem.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 08 Lip 2022 07:53, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Relacje PM off  
 
#4 PostWysłany: 07 Lip 2022 20:37 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 2896
srebrny
Infolinia powinna pomóc, chyba że bilet był kupowany u pośrednika, wtedy mogą odesłać. Ale na pytanie o warunki taryfy powinni odpowiedzieć.
_________________
Image
Góra
 Relacje PM off  
 
#5 PostWysłany: 07 Lip 2022 23:30 

Rejestracja: 10 Lip 2018
Posty: 277
niebieski
N czyli jedna z najtanszych taryf KLM,jesli zaplaciles za caly bilet 2000zl i lecisz w lipcu, zmiana bedzie kosztowac 4000-5000zl
Góra
 Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
 
#6 PostWysłany: 08 Lip 2022 01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
copilot napisał(a):
"Modification before the trip: You can change your ticket for free at any time. However, a fare difference may apply."

Tak jak piszą, rzeczywiście sama zmiana jest bezpłatna, ale trzeba dopłacić różnicę w cenie biletu w nowym terminie. To mogą być nawet tysiące.
Góra
 Relacje PM off  
 
 [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

  
phpBB® Forum Software © phpBB Group