Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: zmiana nazwiska w LOT
#1 PostWysłany: 28 Wrz 2016 12:48 

Rejestracja: 28 Wrz 2016
Posty: 3
może ktoś pomoże jak problem rozwiązać.
Kolega kupował dla siebie i dla mnie bilety do Gruzji w Locie i niestety coś mu się w główce pomieszało i zamiast mojego nazwiska wpisał nazwę mojej firmy i jest problem. Chciałem zmienić dane (nawet za opłatą), ale na infolinii LOTu mówią, że nie da rady, że mam sobie nowy bilet kupić. Ma ktoś może pomysł jak sprawę rozwiązać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 28 Wrz 2016 12:57 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1085
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Regulamin LOTu nie pozwala na zmianę nazwiska. Próbuj jednak dalej na infolinii, może trafi się ktoś uczynny. Być może nazwa Twojej firmy jest zbieżna z nazwiskiem i uda się to jakoś wyprostować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Wrz 2016 13:03 

Rejestracja: 28 Wrz 2016
Posty: 3
niestety nazwa nie jest zbieżna :-/ ale potwierdzić to mogę dokumentami firmowymi. Naskrobałem im maila, zobaczę, może się uda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Kwi 2017 11:07 

Rejestracja: 22 Kwi 2017
Posty: 1
sarman napisał(a):
niestety nazwa nie jest zbieżna :-/ ale potwierdzić to mogę dokumentami firmowymi. Naskrobałem im maila, zobaczę, może się uda.


@‌sarman‌ udało się? ponieważ mam niestety podobny problem i też usłyszałam na infolinii, by napisać maila.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Maj 2017 09:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
A jaka taryfa biletu?
bo sie moze okazac ze nawet jak sie zgodzą zmienic, to za taka oplata, ze lepiej bedzie sie oplacilo kupic nowy bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Maj 2017 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5618
HON fly4free
Nikt się nie zgodzi zmienić bo w większości linii tradycyjnych taka opcja w ogóle nie istnieje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group