Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Gru 2015 19:42 

Rejestracja: 16 Gru 2015
Posty: 10
Loty: 1181
Kilometry: 1 867 528
Witam, kupiłem bilet KRK - LPA - RAI, kupowałem przez Flugladen.de dostałem maila ze zmieniono mi miejsce wylotu na LIS ?? Co mogę zrobić, bilety mam tak ułożone ze czekam w LPA 5 h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 16 Gru 2015 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
viewtopic.php?p=683692#p683692

-- 16 Gru 2015 21:18 --

viewtopic.php?p=683692#p683692
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: zmiana lotniska wylotu
#3 PostWysłany: 11 Gru 2017 00:20 

Rejestracja: 11 Maj 2017
Posty: 6
Dzień dobry,
kupiliśmy bilety na lot liniami TAP poprzez eSky.
Wylot do z Dakaru do Polski miał się odbyć z Lotniska Dakar Senghor
jednak dzień przed wylotem dostaliśmy wiadomość email o zmianie lotniska na Dakar Blaise Diagne (tak naprawde nie Dakar a Thies), oddalone o 60 km od Dakaru. Nasz wylot odbył się 8 grudnia o godz. 02:55 (lotnisko otwarto 7 grudnia o 14;00).

Na miejscu jedyne co zrobiliśmy to spisaliśmy z taksówkarzem "umowę" po francusku, skąd dokąd i za ile nas zawiózł i wyślemy to do eSky żeby odesłali to do Tapa, z prośbą o zwrot kosztu dojazdu na nowe lotnisko.

Czy należy nam się jakieś odszkodowanie z powodu zmiany lotniska wylotu w ostatniej chwili?

Pozdrawiamy
Kasia i Adam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Gru 2017 00:27 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Czy ta zmiana lotniska spowodowała opóźnienie w dotarciu do celu,czy lot odbył się zgodnie z pierwotnym planem?Sama zmiana lotniska to co najwyżej zwrot kosztu dotarcia ,o czym już wiecie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 11 Gru 2017 00:31 

Rejestracja: 11 Maj 2017
Posty: 6
Dobry wieczór,
wyloty i przyloty odbyły się raczej planowo (opóźnienia nie były większe niż godzina).
Rozumiem że w/w przypadku zwrot tylko za taxi a straty moralne i stres są gratis?:)

Dziękujemy za informację :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Gru 2017 00:37 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Nie wiem jak bardzo ucierpiało wasze morale z tego powodu,a za stres związany z jazdą taksówką to chyba kierowca powinien dać jakiś bonus ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 11 Gru 2017 01:01 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Nie bardzo rozumiem w czym problem. Linia przestaje latac na jedno lotnisko a w tym samym miescie przenosi sie na inne. Informacja o zmanie podana jest z wyprzedzeniem. Czyli wszystko gra.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Gru 2017 01:16 

Rejestracja: 11 Maj 2017
Posty: 6
No ze w tym samym mieście to akurat kit ;)
jeden dzień w warunkach afrykańskich to wyprzedzenie? nie żartuj proszę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Gru 2017 10:42 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
Idac tym tropem, jak otworza ten Centralny Port Lotniczy i zaczna z niego latac, to wszystkim, ktorych przebookuja z Okecia tez maja dac odszkodowanie albo zwrot kosztow taksowki?

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 14 Gru 2017 13:32 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 89
Dostałem takiego maila od easyjet, zmieniają mi lotnisko z którego lecę na inne, oddalone o 200km. Przysługuje mi odszkodowanie? Możliwość rezygnacji z lotu? Czy linia zobowiązana jest do zapewnienia mi transportu?
Dzięki za wszelkie informacje.

Cytuj:
We’re very sorry for the changes to your flight on 01-JAN-18. Thessaloniki airport have currently closed their main runway due to maintenance work. A temporary runway is open; however the risks associated with the proposed temporary operations are not acceptable to easyJet, therefore we have made the decision to operate your flight via Kavala.

What happens now:
We will operate your flight to SXF from Kavala airport. As a result we have had to change the times and the flight number for your flight. Your new departure time from Kavala is 1245 local time, and your new flight number is EZ. Please re-print your boarding passes with these new details.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Gru 2017 13:36 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
To nie wina linii, tylko lotniska, bo za późno poinformowała.
W Greckich mediach mówiono ze na własny koszt trzeba jechać do KVA.

Z odszkodowania to raczej nicy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Gru 2017 14:22 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 89
Chat easyjet twierdzi, że jakiś transport będzie zapewniony, ale poinformują mnie o tym przed samym lotem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 22 Gru 2017 04:55 

Rejestracja: 01 Lut 2017
Posty: 15
Lece w styczniu do Salonik i z powodu remontu jakiegoś pasa będziemy lądować w Kawala i wylot tez z Kawala.
autobusy będą podstawione, to 2h w plecy bo tyle podroż trwa autobusem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 22 Gru 2017 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Dla LH nie dostałem takiego info, jeszcze nie przysłali? Czy Będą jednak ładować na „tymczasowym”?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group