Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 18 Lut 2019 13:47 

Rejestracja: 12 Lut 2016
Posty: 72
Kupiłem przez Gotogate bilety na trasie BCN-ZRH-BOS-YUL-BCN, chciałem dokupic dolot LOTem do Barcelony jednak zmienili nam przylot z Montrealu do Barcelony z 10:05 na 12:20 przez co nie mamy szansy zdażyc na rejs o 13:10. Jak myślicie jest szansa na zmianę lotów (bardziej pasowałby nam rejs z NY niż Bostonu, może zmiana nawet na coś bezpośrednio do Warszawy :)) czy nie ma sobie co głowy zawracać i rezerwować ryana do Modlina?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#202 PostWysłany: 18 Lut 2019 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Nie ma, mozesz anulowac ten lot do stanów - kup nowy dolot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Zmiana rozkładu lotu
#203 PostWysłany: 04 Mar 2019 09:29 

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 132
Cześć, pytanie do doświadczonych.

Linia zmieniła minimalnie rozkład lotów tzn. na powrocie z KTM godzina wylotu jest 5 min późniejsza i wcześniejszy przylot o 15 min.

1. Czy w takiej sytuacji można zrezygnować i otrzymać refundację w ogóle czy to za mała zmianu rozkładu lotu?
2. Czy w takiej sytuacji można zrezygnować i otrzymać refundację za 1 z 2 pasażerów czy rezygnuje się z całej rezerwacji?
3. Informację o tej zmianie dostałem tydzień temu ( wrzuciło w spam).
Bilety kupowane przez pośrednika.
Dzięki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 04 Mar 2019 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2216
złoty
Przy tak drobnych korektach rozkładu, możliwość zwrotu zależy tylko od dobrej woli przewoźnika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Look uważa post za pomocny.
 
      
#205 PostWysłany: 04 Mar 2019 09:51 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@Look: jak wspomniał poprzednik, może być to tylko dobra wola przewoźnika a może też być taka możliwość - wszystko zależy od Warunków Przewozu które powinny być na stronie. Dla jednych dowolna zmiana pozwala na anulowanie zakupu i zwrot kosztów a dla innych musi to być np min 90 min (tak ma Delta na przykład)
Góra
 Profil Relacje PM off
Look uważa post za pomocny.
 
      
#206 PostWysłany: 04 Mar 2019 10:43 

Look napisał(a):
Cześć, pytanie do doświadczonych.

Linia zmieniła minimalnie rozkład lotów tzn. na powrocie z KTM godzina wylotu jest 5 min późniejsza i wcześniejszy przylot o 15 min.

1. Czy w takiej sytuacji można zrezygnować i otrzymać refundację w ogóle czy to za mała zmianu rozkładu lotu?
2. Czy w takiej sytuacji można zrezygnować i otrzymać refundację za 1 z 2 pasażerów czy rezygnuje się z całej rezerwacji?
3. Informację o tej zmianie dostałem tydzień temu ( wrzuciło w spam).
Bilety kupowane przez pośrednika.
Dzięki




Problemem jest zakup przez pośrednika, rzadko kiedy możliwe jest, by kasy z zwrotu nie przesłali do niego


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 04 Mar 2019 11:01, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#207 PostWysłany: 04 Mar 2019 10:57 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Oj @gorny77 chciałabym aby Wizzair miał loty do i z KTM ;) Jeśli prawidłowo wpisał skrót lotniska to raczej taka zmiana nie daje mu żadnych uprawnień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 04 Mar 2019 11:00 

fakt, to ja roztrzepany jestem choć życie pokaże :)
Góra
 PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#209 PostWysłany: 04 Mar 2019 16:56 

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 132
-- 04 Mar 2019 16:41 --

Dzięki za odpowiedzi. Napisałem do pośrednika - zobaczymy jaką dadzą odpowiedź

Pozdro

-- 04 Mar 2019 16:56 --

miriam napisał(a):
Oj @gorny77 chciałabym aby Wizzair miał loty do i z KTM ;) Jeśli prawidłowo wpisał skrót lotniska to raczej taka zmiana nie daje mu żadnych uprawnień.


Prawidłowo wpisał, ale jak coś mogę Ci jeszcze podesłać do sprawdzenia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 04 Mar 2019 16:58 

Jeśli już to co to za linia i pośrednik
Góra
 PM off  
      
#211 PostWysłany: 04 Mar 2019 20:46 

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 132
Jeśli już to była ironia....oman...schipholtickets...
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez marcino123, 04 Mar 2019 22:49, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 04 Mar 2019 22:47 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 4
Witam. ryanair przesunął mi lot o 2 godziny do angli i powrotny do polski o 20 minut chyba. Przyszedł link żebym wszedł i zakceptował. Co się stanie gdy nie zakceptuję? Oddadzą kasę? Bo znalazłem teraz tańsze bilety i w lepszym połączeniu. O ile lot do angli jest okej ale powrót jest tragiczny bo o 5.55 rano... Pisałem czy jest możliwość przesunięcia powrotu z innego miasta ale oni umywają ręce bo mniej jak godzina... Więc moje pytanie co się stanie gdy nie wejdę w link

PROSIMY KLIKNĄĆ TUTAJ W CELU ZAAKCEPTOWANIA ZMIANY GODZINY LOTU

https://schdchng.ryanair.com//********* ... **********

Jeśli powyższy link zajął dwie linijki, prosimy skopiować i wkleić go w całości do przeglądarki internetowej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 04 Mar 2019 22:53 

Zmieniają, anulują każdy lot zmieniony o 2 godziny i więcej

Każda inna zmiana za 110 euro rezerwacja


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 04 Mar 2019 23:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
Bartosz Bartosz lubi ten post.
 
      
#214 PostWysłany: 04 Mar 2019 22:59 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 4
Dziękuje za odpowiedź. Co to znaczy żeby potraktowali rezerwację jako całość? Bo skrócie lecę 1 maja wracam 5maja. z rzeszowa. A teraz znalazem z krakowa dużo tańsze bilety i powrót 6 maja co bardziej mi odpoowiada. Więc jak by mi oddali kasę to by było najlepiej lub przesuneli moją rezerwację na kraków no nie wiem. Babeczka z darmowego czatu powiedziała mi że zmiana z rzeszowa na kraków tego biletu powrotnego będzie więcej kosztować niż kupno nowego biletu... Proszę o zrozumienie 1 raz w życiu sam kupuje bilety


Ostatnio edytowany przez marcino123, 04 Mar 2019 23:00, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 04 Mar 2019 23:02 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Bartosz Bartosz lub poproś o anulację obu lotów i kup sobie te tańsze bardziej pasujące,na czacie ci pomogą.Całość to oba odcinki nawet jak kupowałeś osobno.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#216 PostWysłany: 04 Mar 2019 23:11 

@miriam takie rzeczy "tylko w erze" nie w Ryanair

A na poważnie tylko jak godzina lotu została zmieniona o ponad 2 godziny, to w Ryanair zmienią
Weekend majowy i raczej tanio nowego biletu nie kupi, pozostaje tylko prosić o ile spełniony został warunek z zdania poprzedniego
Góra
 PM off
Bartosz Bartosz lubi ten post.
 
      
#217 PostWysłany: 04 Mar 2019 23:31 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Zgadza się,ale nie wiemy jak drogo kupił te, i czy 350 zł z Krakowa za RT w jego datach to nie taniej.To czy zgodzą się na zwrot obu biletów zależy od tego na kogo trafi i jak to rozegra przy założeniu,że jest jak pisze 2 h. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Bartosz Bartosz lubi ten post.
 
      
#218 PostWysłany: 05 Mar 2019 08:45 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 4
Napisałem do nich : :evil: :evil:

Witam. Mój lot został przesunięty o 30 minut. Niestety nie jestem wstanie zjawić się na lotnisku o tej godzinie,jestem zobowiązany do wykonania kontraktu i te 30 minut decyduję o tym że nie jestem wstanie skorzystać z tego lotu. Nie jest to moja wina i chciał bym zarządać zwrotu pieniedzy. Pozdrawiam
Olha D
Rozumiem, w tej sytuacji prosimy o kontakt z działem Customer Service. Jest to możliwe za pośrednictwem formularza na naszej stronie - https://contactform.…g=en&id=43&compr=Other . Prosimy w komentarzu, w języku angielskim, opisać zaistniałą sytuację. W załączniku można dodać dokumenty w formie skanu lub zdjęcia. Sprawa zostanie rozpatrzona indywidualnie, a odpowiedź przesłana w formie mailowej.


Nie wiem czy próbować do CUSTOMERA pisać jest sens czy strata czasu? Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 05 Mar 2019 08:53 

strata czasu, ale oczywiście "nie spróbujesz to się nie przekonasz"

Ten "o 2 godziny" czyli ile dokładnie?
Góra
 PM off
Bartosz Bartosz lubi ten post.
 
      
#220 PostWysłany: 05 Mar 2019 09:04 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 4
Anonymous napisał(a):
strata czasu, ale oczywiście "nie spróbujesz to się nie przekonasz"

Ten "o 2 godziny" czyli ile dokładnie?




Właśnie ten o 2 godziny jednak nie jest przesunięty... Bo zawsze byłem pewien że w srodę lata o 10 tak jak w niedzielę, a tu się okazuję że w srodę wylatuję o 12 więc nic nie jest przełożone. Jedynie ten niedzielny jest przełożony o 30minut dokładnie. Eh trudno nie będę już robił chyba zamieszania i dupy zawracał bo to strata czasu, może jeszcze napiszę do tego customera. Przysłali mi dziś drugie powiadomienie żebym potwierdził lot. Co jesli napiszę do customera to bedzie trwało z tydzień nie przepadnie mi lot jak wejdę w ten link do rynair. Dziękuje wam bardzo za pomoc to 1 raz gdy kupowalem bilety, więc proszę o zrozumienie i sorki za ten HAOS.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Krzysztof76 oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group