Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Maj 2015 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 6
Loty: 113
Kilometry: 150 667
Witam,

Zarezerwowałem (nieświadomy opinii o tym serwisie) 2 bilety lotnicze na Flugladen.de. Po dokonaniu zapłaty pojawił się błąd i informacja, że pośrednik nie jest w stanie potwierdzić rezerwacji. Po licznych próbach bezskutecznego kontaktu mailowego oraz telefonicznego zwracam się do Was forumowicze z pytaniem czy komukolwiek udało się odzyskać pieniądze, które pomimo braku potwierdzenia rezerwacji zeszły z karty? Czy miał ktoś podobną tutaj sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
#2 PostWysłany: 22 Maj 2015 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Pieniadze na pewno odzyskasz. Bo jesli placiles karta a rezerwacja sie nie dokonala to mozesz zrobic w banku chargeback.

Wysłane z telefonu. Przepraszam za brak polskich znaków.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Maj 2015 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Pieniądze zostały już pobrane czy masz blokadę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Maj 2015 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 6
Loty: 113
Kilometry: 150 667
Wpłata została zaksięgowana. Z tego co czytałem na niemieckich forach o tym serwisie to bardzo niechętnie zwracają pieniądze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Maj 2015 20:54 

Rejestracja: 23 Paź 2011
Posty: 68
Miałem dokładnie taką samą sytuację niedawno, ale na budgetair.it a to ta sama firma. Na moją reklamację jednak odpisali szybko i bez problemu a nawet nie podałem im numeru błędnej transakcji, bo nie zarejestrowałem go. Po kilku dniach odblokowali kasę wedle tego co zapowiedzieli. Rezerwacja była dokonywana dzisiaj?
Góra
 Profil Relacje PM off
artalt uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 22 Maj 2015 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 6
Loty: 113
Kilometry: 150 667
@Morph dzięki, trochę mnie to uspokoiło, rezerwacji dokonałem wczoraj ;) o dziwo pracują też jutro, więc będę próbował dalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Maj 2015 22:34 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
Ja miałem identyczną sytuację; nawet nie kontaktowałem się z nimi, ale szybko dostałem maila, że przepraszają i kasę zwrócą i była po kilku dniach;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Maj 2015 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 6
Loty: 113
Kilometry: 150 667
Będę czekał w takim razie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group