Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 135 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 06 Mar 2018 14:25 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Jak przeczytałbyś regulamin to byś wiedział ze pobierają 105 PLN

Więc nie ugrasz coś więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 06 Mar 2018 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
charcback za niewykonana usługę która się jeszcze nie odbyła?
próbuj
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 28 Mar 2018 20:46 

Rejestracja: 28 Mar 2018
Posty: 2
Hej
może ktoś z Szanownych forumowiczów mi pomoże.
Zaplanowałem sobie mały city break:https://www.fly4free.pl/budapeszt-i-bratyslawa-za-116pln/
problem się zrobił bo Wizz Air zmienił mi termin odlotu z Bratysławy na 19/04, termin odpada bo to fizycznie niemożliwe żebym na ten lot zdążył.Kolejny ich lot 24/04 też odpada ,muszę być w kraju wczesniej. No i co mogę w takim wypadku?
W mojej głowie zrodziły się dwie mozliwości :
Wizz Air przebukuje mi bilet na BUD-WAW (już pal licho Bratysławę) albo 21/04 wracam innymi liniami via PRAGA bo tylko tak mogę wrócić na czas.Mam szansę na coś takiego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 28 Mar 2018 20:49 

To się zaloguj na rezerwację do Bratysławy, kliknij na zmień lot i zapewne będzie tam ta opcja

Mi w każdym bądź razie udało się zmienić Bratysława - Kijów na Budapeszt Moskwa, ponieważ Wizzair te dwa lotniska traktuje jako alternatywne dla siebie
Góra
 PM off
mpb1971 uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 28 Mar 2018 21:05 

Rejestracja: 28 Mar 2018
Posty: 2
No i bardzo dziękuję .Zadziałało zgodnie z sugestią.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 28 Mar 2018 21:14 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
mpb1971 napisał(a):
W mojej głowie zrodziły się dwie mozliwości :
Wizz Air przebukuje mi bilet na BUD-WAW (już pal licho Bratysławę) albo 21/04 wracam innymi liniami via PRAGA bo tylko tak mogę wrócić na czas.Mam szansę na coś takiego?

Na inne linie nie licz,ale zmiana Bratysławy na Budapeszt jest realna.Ups,już sprawa załatwiona ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 12 Cze 2018 14:17 

Rejestracja: 08 Wrz 2017
Posty: 1
Hej, pozwolę sobie podpiąć się pod post.
Przed chwilą dostałam maila, że mój lot do Niemiec został przesunięty o jeden dzień (z 26.06 na 25.06), na podobnych warunkach. Poinformowano mnie o tym (na dzień dzisiejszy) - 13 dni przed lotem. Nie było by problemu, gdyby nie to, że musiałam przebukować bilet na Deutsche Bahn (pociąg) na dalszą podróż i przez zmianę rezerwacji potrącono mi pewną kwotę. Plus, powiedzmy, że jestem zmuszona być Niemczech dzień wcześniej, także dochodzi koszt dodatkowego noclegu i wyżywienia. Wiem, że gdyby to było 14 dni to nie miałabym prawa do żadnego odszkodowania/rekompensaty od linii lotniczej, ale w tym wypadku to 13 dni. Czy ktoś miał podobną sytuację? Można coś z tym zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 12 Cze 2018 14:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
http://www.fly4free.pl/uniwersalny-pora ... -pasazera/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 15 Gru 2019 20:43 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 32
Dzień dobry.
Mój problem dotyczy Ryanair.
Zakupiono bilet NYO-BGY w datach 20-24.04.2019 - takie mam potwierdzenie na mailu. Dzisiaj sprawdziłam swoją rezerwację na stronie Ryan i okazuje się, że przesunięto loty na 19-23.04.2019 (nr lotu jest taki sam). W związku ze zmianą nie otrzymałam żadnego maila, nie widzę również opcji rezygnacji z biletu po zalogowaniu na stronie Ryan. Nowe daty wylotu mi nie pasują. Jakie mam możliwości?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 15 Gru 2019 20:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Potwierdzić loty, zmienić lub zwrot

Sent from my ASUS_Z01HDA using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 15 Gru 2019 22:42 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2329
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
miriam napisał(a):
mpb1971 napisał(a):
W mojej głowie zrodziły się dwie mozliwości :
Wizz Air przebukuje mi bilet na BUD-WAW (już pal licho Bratysławę) albo 21/04 wracam innymi liniami via PRAGA bo tylko tak mogę wrócić na czas.Mam szansę na coś takiego?

Na inne linie nie licz,ale zmiana Bratysławy na Budapeszt jest realna.Ups,już sprawa załatwiona ;)


A niby czemu ma ktoś nie liczyć na inną linię? Bo to Wizzair i on nie daje innych lotów? Czy w 261/2004 jest napisane - nie stosuje się do Wizzair i Ryanair? Nie! Jeśli komuś W6 lub FR zmienił lot i zamiast Kijowa proponuje Lizbonę to proszę o PM. Zweryfikujemy czy się nie da.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 16 Gru 2019 14:29 

Rejestracja: 06 Cze 2018
Posty: 4
Mam podobny problem: Ryanair zmienił datę wylotu z Bolonii do Modlina o 2 dni. Reklamowałem na chacie: najpierw dostałem info, że dostanę zwrot, zwrotu nie dostałem. Za drugim razem poinformowano mnie, że nie podałem czy zwrot ma dotyczyć obu osób i że zaraz zwrócą. Znowu nie zwrócili. Za trzecim razem napisano mi, że zwrot nie przysługuje, bo UWAGA!!!! zmiana wylotu nie jest potwierdzona! Nieważne, że widzę nową datę w systemie, nieważne, że dostałem maila (Ryanair się go wypiera!). Mam wysłać maila na zapytaniaklientow@Ryanair.com. Wysłałem. Odpowiedź: wypełnij formularz skargi. Wypełniłem ale nie da się wysłać, bo system informuje, że ten lot nie został przesunięty!!!! Ratunku!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 16 Gru 2019 16:15 

Rejestracja: 30 Kwi 2019
Posty: 37
dokadteraz? napisał(a):
Dzień dobry.
Mój problem dotyczy Ryanair.
Zakupiono bilet NYO-BGY w datach 20-24.04.2019 - takie mam potwierdzenie na mailu. Dzisiaj sprawdziłam swoją rezerwację na stronie Ryan i okazuje się, że przesunięto loty na 19-23.04.2019 (nr lotu jest taki sam). W związku ze zmianą nie otrzymałam żadnego maila, nie widzę również opcji rezygnacji z biletu po zalogowaniu na stronie Ryan. Nowe daty wylotu mi nie pasują. Jakie mam możliwości?


Jak godzina mojego lotu została zmieniona, to Ryanair też nie wysłał maila od razu. Dopiero 2 miesiące później, czyli na 3 miesiące przed terminem lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 20 Gru 2019 17:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
Takie pytanie: LOT odwołał lot do Larnaki i poinformował o tym na 2 miesiące przed wylotem. Mój bilet zmieniono na dzień później (24h później). LOT nie pozwolil na zmianę na inne linie. Czy mam prawo skarżyć ta zmianę do ULC?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 20 Gru 2019 17:29 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
ULC nie rozpatruje skarg pasażerów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 21 Gru 2019 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 601
Kilometry: 704 684
srebrny
A kto je rozpatruje?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 21 Gru 2019 10:19 

Rejestracja: 26 Sie 2015
Posty: 99
Rzecznik Praw Pasażerów https://pasazerlotniczy.ulc.gov.pl/przy ULC, ale tylko postępowanie polubowne, w innym wypadku pozostaje droga sądowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 20 Lut 2020 11:43 

Rejestracja: 18 Mar 2018
Posty: 7
Dzień dobry. W dniu wczorajszym dostałem informację w aplikacji poprzez powiadomienie o zmianie terminu wylotu. Niestety przypadkowo zaakceptowałem zmianę która jest absurdalna ponieważ wylot jest 8 czerwca i powrót w ten sam dzień po 25 minutach od wylądowania. Więc nawet nie możliwe jest abym zdążył na lot powrotny pomimo tego że jest na jednej rezerwacji.
Czy ja mogę coś zrobić w zaistniałej sytuacji i żądać zwrotu środków za lot?

Wizzair twierdzi że jeśli zaakceptowalem zmieny pomimo że są absurdalne to mój problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 20 Lut 2020 15:12 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Taki mają regulamin i na tej podstawie przy co najmniej Twoim dwukrotnym kliknięciem z zatwierdzeniem zmiany brzmi to logicznie.

Napisz przez formularz reklamacyjny z podaniem na co chcesz zmienić z opisem absurdalności obecnego planu lotów na Twojej rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 26 Lut 2020 20:25 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 9
Proszę o informację. Rezerwowałem osobno wylot do Mediolanu i przylot do Katowic. Wizz Air zmienił godziny przylotu. Czy jeśli zrezygnuję Wizz zobowiązany jest zwrócić poniesione koszty za obydwa loty czy tylko zmieniony przez nich. Moim zdaniem wylot i przylot są nierozłączne. Na ich stronie mętnie napisane " Zwrócimy całkowitą opłatę zapłaconą za anulowany lot, w tym (w stosownych przypadkach) za lot powrotny."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 135 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group