Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lip 2015 03:34 

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 16
Cześć :-)!

To mój pierwszy post na forum, więc witam się serdecznie z wszystkimi Użytkownikami :-)! Pod koniec sierpnia lub we wrześniu planuję wyjazd do ZEA. Zależy mi na tym, aby zwiedzić Dubaj i inne emiraty. W miarę możliwości i budżetu chciałbym też zahaczyć o Oman i Bahrajn. Wstępny plan podróży już mam, więc mogę się nim podzielić z zainteresowanymi osobami. Jestem bardzo elastyczny i chętnie skorzystam z pomocnych rad i wskazówek. Mam 28 lat i mieszkam w Warszawie. Szukam kolegi lub koleżanki do wspólnej wyprawy. Czekam na przemyślane i konkretne wiadomości.

Pozdrawiam,
W.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 17 Lip 2015 15:22 

Rejestracja: 27 Maj 2013
Posty: 22
Cześć, jestem w Dubaju 28.8 a potem 11.9 (Abu Dhabi+Dubaj) oraz 12.9 w Dubaju.

Gdybyś planował w tym czasie zwiedzanie, odezwij się:

mateusz.bno@gmail.com

Pozdro, Mateusz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Lip 2015 15:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2014
Posty: 522
Loty: 81
Kilometry: 99 157
niebieski
ja jestem w Dubaju 21-25.08 jakby co, wyjazd juz mocno oblozony roznymi rezerwacjami, ale jak cos to daj znac :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Paź 2015 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2015
Posty: 8
Loty: 24
Kilometry: 35 502
Cześć,

masz już datę wyjazdu. Ja planuję Dubaj jakoś marzec/kwiecień 2016.
Napisz o swoich wrażeniach z wyjazdu.

Pozdrawiam,
Kaśka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lis 2015 03:33 

Rejestracja: 04 Cze 2015
Posty: 16
Cześć Kasiu, niestety, ale z powodów zawodowych musiałem zrezygnować z wyjazdu, dlatego teraz zastanawiam się nad wyprawą. Czy ktoś również planuje w najbliższych miesiącach taką podróż :-)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Lis 2015 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Maj 2015
Posty: 722
Loty: 68
Kilometry: 120 619
niebieski
my bedziemy w dubaju od 14 lutego, ale tylko 3 dni bo potem spadamy na Filipiny ..
ale ograniczymy sie tylko do Dubaju bo nie bylismy tam jeszzce wiec w 3 dni bedziemy mieli co robic na miejscu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lis 2015 10:33 

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 110
ja planuje wyjazd w marcu 2016 do Dubaju i Abu...bylem juz w tych dwoch miejscach we wrzesniu 2014...i teraz planuje powrot by zobaczyc to...czego nie udalo sie zobaczyc ostatnio. Na ta chwile zastanawiam sie czy leciec z CGN bezposrednio....czy czekac na troche tansze bilety z warszawy linia air serbia...Mieszkam w Gdyni i dojazd do Köln wiaze sie dodatkowymi kosztami i czasem..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group