Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 17 Mar 2018 15:42 

artadolf napisał(a):
Lotnisko w Agadirze to porażka - tu jesteśmy zgodni :).


Też byłem w styczniu tydzień, KTW-Agadir- KTW. I całe szczęście, że czytam to dopiero teraz, a nie przed swoim wyjazdem. :mrgreen:

Còż Wam się tam działo takiego traumatycznego ?
Lotnisko jak każde inne. Nic nie zapamiętałem, czyli było normalnie. :D
Nie siejcie paniki. Tak samo jak i natrętne Araby. Taka kultura. Po to jedziemy, żeby było inaczej. Ja myślałem, że tam będzie gorzej.( w Maroku) A było całkiem, całkiem.
Chętnie wròcę,
Góra
 PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#22 PostWysłany: 17 Mar 2018 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 350
niebieski
shagrat napisał(a):
Cóż, do samolotu wsiedliśmy po deklarowanym czasie odlotu i byliśmy jednymi z pierwszych...
Anonymous napisał(a):
Còż Wam się tam działo takiego traumatycznego?
Warto czasem coś przeczytać nim się odpowie. Ponad 2h kolejka, przez którą spóźniasz się na samolot, nie jest normalna.

Anonymous napisał(a):
Tak samo jak i natrętne Araby. Taka kultura. Po to jedziemy, żeby było inaczej. Ja myślałem, że tam będzie gorzej.( w Maroku) A było całkiem, całkiem.
Naprawdę nie wiem co powiedzieć na taki komentarz, ale przynajmniej spróbuję. Arabskim krajem jest zarówno Maroko jak i Katar, gdzie natrętni przewodnicy nie występują. Podobnych przewodników, a w sumie nawet gorszych, można spotkać w Indiach, więc wspólnym mianownikiem jest raczej sposób podejścia do turysty w tzw. "turystycznych" miejscach. I zdecydowanie nie jest to jeden z powodów do wyjazdu ;)

Anonymous napisał(a):
Chętnie wròcę,
Chyba tylko tu się zgodzę z Twoją wypowiedzią.
_________________
Image
Relacja z Maroka (2018)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 26 Kwi 2018 13:26 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 39
Loty: 27
Kilometry: 67 095
Bardzo ciekawa relacja :) Dziękuje. W czerwcu przybywam do Maroko i boję się tych naciagaczy :( Strasznie tego nie lubie....ale jakoś trzeba dać radę :P
Na szczęście Marrakesz na sam koniec ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group