Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Cze 2018 13:17 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 6
Cześć,

Planuję wyjazd do Moskwy w lipcu 2019 i szukam informacji, jak z Moskwy dojechać sprawnie i w miarę niedrogo do lotniska Żukowskij. Jedyne oferty jakie znalazłam to prywatne samochody i koszt to ok 50 euro. Na polskich stronach nic o busach czy pociągach nie znalazłam a po rosyjsku kiepsko czytam. Macie jakieś doświadczenia z dojazdem do Żukowskij i możecie się nimi podzielić?

Pozdrawiam,
aa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 22 Cze 2018 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Wrzuć na google maps adres lotniska i centrum Moskwy.
Wyskoczy Ci możliwość dojazdu autobusem 441e do stacji Kotelniki i linią 7 do centrum.
Razem ok. 1 godz. 50 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Maj 2019 22:27 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
@Garmond Wg Rome2Rio ta trasa kosztuje łącznie 9 zł (5 za autobus i 4 za metro). Prawda li to?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Maj 2019 13:02 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Może ktoś inny chciałby pochwalić się wiedzą na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Maj 2019 09:14 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 38
Elektryczką z dworca Kazańskiego do stacji Otdych (dosłownie Odpoczynek :D) w centrum Żukowskiego, dalej autobusem.

Rozkład elektryczek tu, autobusów tu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Maj 2019 18:56 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
@runningpotato Dzięki za odpowiedź. A wiesz, jak kształtują się ceny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Cze 2019 09:50 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 38
Elektryczka 115 lub 185 RUB, autobus w Żukowskim 100 RUB.
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 26 Cze 2019 15:20 

Rejestracja: 26 Cze 2019
Posty: 2
To nie są ceny jak za zboże.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Lip 2019 15:52 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 46
Loty: 119
Kilometry: 221 173
W zeszłym roku (mundial) jechałem z centrum na Żukowskij, po wyjściu na pętlę przy stacji Kotelniki nie znalazłem postoju tego autobusu (nie pamiętam numeru, ale info było z oficjalnej strony lotniska), lokalsi też nie mieli pojęcia skąd on może odjeżdżać - poratował mnie kierowca innej linii jadący w podobnym kierunku (Bykowo, bilet 80 RUB). Jedną ręką kierował, drugą zamawiał taxi z przystanku na lotnisko (150 RUB), ostatecznie z 3h zapasu ledwo zdążyłem :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group