Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 507 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ZEN.com
#461 PostWysłany: 09 Wrz 2023 12:38 

Chyba tylko do 19 września BLIK jest za free
 Relacje PM off  

#462 PostWysłany: 11 Wrz 2023 09:34 

niebieski
Gdyby ktoś się zastanawiał jakie to są pozarynkowe godziny kursów wg ZEN: "Off market rates are valid from Friday at 22 UTC to Monday at 3 UTC".

Swoją drogą dziwi mnie ta weekendowa dopłata 0.4% w każdym planie, przecież skoro mając EUR dokonujemy płatności w walucie innej niż EUR, a ZEN rozlicza transakcje według kursów Mastercard, to z jakiego niby powodu doliczają te 0.4%? W analogicznej sytuacji Alior Kantor nie ma podobnych zapisów.
 Relacje PM off
ume lubi ten post.

#463 PostWysłany: 15 Wrz 2023 08:53 
Awatar użytkownika

niebieski
Jest aktualnie jakas promocja na darmowy plan Platinum?
 Relacje PM off  

#464 PostWysłany: 15 Wrz 2023 09:58 

Nie.

Edit.
Ten rzekomy zmieniony cennik jest sprzed roku, więc póki co nie ma żadnych zmian. :P
 Relacje PM off  

#465 PostWysłany: 18 Wrz 2023 08:25 

niebieski
ZENNNEK napisał(a):
Jest aktualnie jakas promocja na darmowy plan Platinum?

Jest. Użyłem kodu MONIAKIZEN wg tego blogu: https://moniaki.pl/zen-vs-revolut-porow ... co-wybrac/ , napisałem do support wskazując ten blog i dali mi upgrade 60 dni do bezpłatnego planu Platinum, w którym bezpłatnie można zamówić 2 fizyczne karty i 3 wirtualne. Oczywiście dla nowych klientów tylko.
 Relacje PM off  

#466 PostWysłany: 21 Wrz 2023 12:03 

Loty: 139
Kilometry: 183 310
niebieski
Dostałem właśnie taką informację z Zen:

Cytuj:
Updated Information on BGN Currency Transactions at ZEN.COM
Discontinuation of All BGN Transactions from 26 September 2023
Hi,

We recently informed you about changes related to transactions in the Bulgarian Lev (BGN) currency at ZEN.COM. We've noticed that, despite our previous communication, there's still an addition of balance on your account in BGN currency.

Important Updates

Following additional discussions with our Payment Provider, we have learned that starting from 26 September 2023, it will no longer be possible to execute either purchases or sales in the BGN currency.

What This Means for You

Conversions: The last day to either buy or sell BGN will now be 26 September 2023. After this date, all transactions in BGN will be disabled.

Payments: The last day to process a SWIFT BGN payment will remain 26 September 2023. From that date onward, all outgoing SWIFT transactions in BGN will be unavailable.

Collections: You will be unable to receive any SWIFT BGN payments in favour of yourself or your customers, as these will be rejected from 26 September 2023.

BGN Balances: If you hold any BGN balances, please arrange for withdrawal or conversion of these funds no lather than 25 September 2023

Account Number Closures: Account numbers designated for BGN currency with a zero balance will be closed in the coming days.

Superseded Changes

The previous extension for BGN transactions has been replaced by a more urgent timeline.

We apologize for any challenges this may pose and recommend immediate action to adapt. Your understanding and cooperation are valued. ZEN.COM remains committed to serving you effectively.
May all things be ZEN!
ZEN Team

Oczywiście wcześniej żadnej informacji nie dostałem :? coraz mniej mi się ich pomysły podobają, chyba czas wrócić w łaski Revoluta
 Relacje PM off  

#467 PostWysłany: 22 Wrz 2023 10:08 
Awatar użytkownika

Loty: 252
Kilometry: 261 890
złoty
slotherin napisał(a):
chyba czas wrócić w łaski Revoluta

I dostać pogrożenie paluszkiem za „nadużycia” czy odrazu bana. Revolut do większych transakcji stał się wręcz niebezpieczny.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#468 PostWysłany: 28 Wrz 2023 14:54 

srebrny
Ile czasu może trwać procesowanie zasilenia kartą?
W banku jest blokada na karcie, w ZEN widać w historii doładowanie ale środki nie wpłynęły na konto a w szczegółach jest opis "w trakcie" - jak wchodzę w potwierdzenie to opis "trwa procesowanie". Dotychczas zawsze doładowanie działało u mnie natychmiastowo.

#469 PostWysłany: 28 Wrz 2023 14:55 
Awatar użytkownika

złoty
@lluukk

Może wstrzymali Ci doładowanie i sprawdzają konto?
 Relacje PM off  

#470 PostWysłany: 28 Wrz 2023 15:01 
Awatar użytkownika

Loty: 579
Kilometry: 931 104
złoty
@lluukk, odezwij się do supportu.
Miałem ostatnio pending top-up, napisałem do nich na czacie; 10 minut później doładowanie było zaksięgowane.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
 Relacje PM off  

#471 PostWysłany: 28 Wrz 2023 15:12 

srebrny
Teraz wyskoczyło "Przepraszamy ale Twoje doładowanie metodą Gpay zostało odrzucone"

Temat postu: ZEN.com
#472 PostWysłany: 28 Wrz 2023 15:13 
Awatar użytkownika

złoty
No to będziesz musiał raczej wysłać papiery, weryfikacja. Miałem to samo, odczekanie nic nie dało. Musiałem sam do nich napisać z problemem jaki mnie dotknął i kazali wysłać z banku byle jaką transakcje do Zen tak aby była widoczna nazwa Zen, numer karty na tej transakcji i Imię z Nazwiskiem.
 Relacje PM off  

#473 PostWysłany: 28 Wrz 2023 15:15 

srebrny
No zobaczymy, nikt się nic nie odzywa. Spróbuję zasilić po weekendzie, to będzie też nowy miesiąc - zobaczę co jest grane.

#474 PostWysłany: 29 Wrz 2023 18:58 

niebieski
Póki co testuje Zen od niedawna, niecały miesiąc - konto Platinum. U mnie jak na razie Blikiem i Apple Pay błyskawicznie idą doładowania. Fajnie, że są doładowania Apple Pay... Dzięki niemu można doładować np EUR błyskawicznie mając kartę w EUR w innym banku / kraju. Podobnie z innymi, także bardziej egzotycznymi walutami, wygląda na to że tylko Apple Pay pozwala na darmowe / bezstratne i błyskawiczne doładowania walutowe.

Co do kursów wymiany EUR na PLN, starają się... Zauważyłem, że w ciągu dnia mają minimalnie lepszy kurs niż Aion Bank, ale wieczorem jak np teraz (20:00) minimalnie gorszy. Wg mnie nieoficjalnie obniżają nieco spread w wieczornych godzinach. W kantor mBank i tak mam nieco lepsze kursy wynegocjowane niż w Aion czy Zen, ale ogólnie nie jest źle.
 Relacje PM off  

#475 PostWysłany: 09 Paź 2023 12:27 

srebrny
hehe dobre, mam na appce zen 17 zlotych debetu :-) dostalem wlasnie maila ze mam oddac w ciagu 5 dni.
no i co bedzie jak tego nie zwroce ? zen zamyka konto na zawsze czy jak ? :-)
mial ktos podobna sytuacje ?
 Relacje PM off  

#476 PostWysłany: 09 Paź 2023 16:18 

HON fly4free
Takie konto zamykać za 17 PLN :shock:
 Relacje PM off
lluukk lubi ten post.

#477 PostWysłany: 13 Paź 2023 11:33 

srebrny
beznadziejny tez zen, splacilem ten debet, pojawil sie kolejny (ale nie wazne) i jeszcze zen za przelew przychodzacy policzyl 2,4 zlotego.
jak ja mam to doladowac w miare tanio ?
 Relacje PM off  

#478 PostWysłany: 13 Paź 2023 11:48 

Np. Blikiem za darmo albo zwykłym przelewem
 Relacje PM off  

#479 PostWysłany: 13 Paź 2023 12:45 

srebrny
no wlasnie za zwykly przelew policzyli 2.4 PLN :)

no nic, poszlo transferem z pko BP za darmo.

jesli dobrze pamietam blik byl darmowy do 19.09.2023
 Relacje PM off  

#480 PostWysłany: 13 Paź 2023 13:21 

Mój błąd, ja mam golda, zapomniałem że jest jeszcze plan free. Tam przelew faktycznie jest za 2,4 zeta. Po ile jest blik to nie wiem
 Relacje PM off  

[ 507 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 3 gości